Den pro neziskové organizace 2016

Děkujeme všem za účast a aktivní zapojení!

Ve čtvrtek 14. 4. 2016 se na Dni pro neziskové organizace sešlo více než 130 zástupců organizací ze všech koutů České republiky s nejrůznějším zaměřením. Od organizací poskytujících sociální služby, přes ekologicky zaměřené až po neziskové organizace aktivní v advokacii.
Akce proběhla v konferenčním centru PwC Česká republika.


Hlavním tématem byl často skloňovaný cloud, na akci ale nechyběla ani trendová témata z IT oblasti v podobě využití technologií pro efektivní práci a řízení času, téma otevřených dat, komunikace na sociálních sítích nebo důležitosti analýzy a reportingu. Své zkušenosti přestavili a sdíleli odborníci z komerční sféry (Microsoft, Expirit, Economia, NGO Positive, MSD), ale také přímo z neziskových organizací (Nadace OSF – Fond Otakara Motejla, Arcidiecézní charita Olomouc, Nadace Via).


Součástí programu bylo také oficiální vyhlášení a představení vítězů soutěže Microsoft NGO Awards - Technologie pomáhají.

 Prezentace z akce jsou dostupné ZDE. (je průběžně doplňováno)

Fotky z akce si můžete prohlédnout ZDE.

Kompletní program naleznete ke stažení ZDE.

Zůčastnili jste se? Budeme rádi, když akci zhodnotíte ZDE.

 

Den pro neziskové organizace pořádá společnost Microsoft ve spolupráci se Sdružením VIA, z. ú. v rámci programu TechSoup Česká republika.

Partnery akce jsou PwC Česká republika, Expirit, Nadace Via, Economia, Nadace Neziskovky.cz, NGO Positive.

You'll need Skype CreditFree via Skype