O TechSoup

                                   

TechSoup umožňuje lidem zasazujícím se o změnu využívat potřebné technologie, aby mohli snadněji a efektivněji přinášet pozitivní změny jak do svého okolí tak do celého světa. TechSoup Global Network je partnerská síť více než 60 organizací po celém světě. Tyto organizace poskytují v téměř každé zemi na světě rozmanité spektrum služeb, které pomáhá neziskovým organizacím budovat jejich technologické kapacity.

Na druhé straně pomáhá TechSoup svým technologickým partnerům, aby se jejich pomoc a zdroje efektivně dostaly na správné místo.TechSoup spolupracuje celosvětově s více než stovkou firem poskytujících software, hardware, IT služby či IT vzdělání. TechSoup pomáhá s validací a ověřením neziskových organizací a často také se zprostředkováním darů nebo zvýhodněných nabídek těmto organizacím.

TechSoup je důvěryhodným partnerem pro neziskové organizace i IT společnosti již přes třicet let. Společně jsme již pomohli více než 690 000 organizací po celém světě a zprostředkovali technologie a související služby v hodnotě více než 5 miliard USD.