Adobe

Získejte pro vaši organizaci přístup k celé řadě editačního kreativního softwaru od společnosti Adobe poskytovanou, který je dostupný neziskovým organizacím přes TechSoup.

Adobe produkty můžete využít k úpravě obrázků, návrhu webových stránek, tvorbě newsletterů, tvorbě videa a audio produkci, a nejen k tomu.

Oprávněné organizace mohou získat přístup k neomezenému množství individuálních předplatných Creative Cloud plánů Všechny aplikace a Fotografie za zvýhodněnou sazbu (program Adobe Cloud) nebo až ke 4 darovaným desktopovým produktům ročně (program Adobe).

Na stránce Adobe - Pravidla a podmínky najdete ucelený přehled pravidel a omezení pro dárcovský i zvýhodněný program.

Co jsou produkty označené jako zvýhodněné?

Pokud produkt nabízený na těchto stránkách obsahuje v názvu "Přístup ke zvýhodněné sazbě", pak se jedná o zprostředkování přístupu k zvýhodněným sazbám daného produktu či služby pro neziskové organizace. Po podání žádosti o tuto slevu nejprve zaplatíte administrativní poplatek TechSoup. Samotné předplatné za zvýhodněnou sazbu pak platíte přímo společnosti Adobe. Výši slevy a detaily o sazbě najdete v popisu produktu. Tyto zvýhodněné sazby jsou dostupné pouze oprávněným neziskovým organizacím a knihovnám zaregistrovaným v programu TechSoup.

Máte-li další otázky k nabídce Adobe, podívejte se na stránky Adobe - často kladené dotazy.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

3 923

registrovaných neziskovek

379 943 169 Kč

hodnota darovaného IT

43 081

darovaných licencí a hardwaru