Asana Slevový ProgramAsana chápe, že neziskové organizace často musí docílit mnohého s málem, a chceme pomoci. S Asana mají týmy jasný plán, záměr a odpovědnost. S Asana můžete:

  • Rozvrhnout všechny kroky v projektu, abyste viděli svoji cestu k úspěchu a dodrželi termíny
  • Vytvářet opakovatelné procesy pro opakující se práci, abyste nemuseli pokaždé „znovuobjevovat kolo“
  • Eliminovat nejasnosti definováním toho, kdo a kdy má co dělat

To znamená, že váš tým může strávit méně času koordinací práce a může se více věnovat samotné práci, na které skutečně záleží. Ať už jde o fundraisingové kampaně, přijímání nových dobrovolníků, redakční kalendáře, plánování eventů, IT požadavky, produktové mapy nebo komplexní projekty, s pomocí Asana to váš tým může zvládnout. Chceme posílit neziskové organizace na celém světě, aby dosáhly více s menší námahou, takže budou plnit své poslání efektivněji.

Získejte software pro řízení práce od Asana pro svoji neziskovou organizaci, charitativní organizaci nebo veřejnou knihovnu prostřednictvím Slevového programu Asana u TechSoup Česká republika.

Můžete použít Asana a pomoct svým organizačním týmům koordinovat a řídit práci. Pomocí webové a mobilní aplikace Asana můžou lidé spolupracovat, ať jsou kdekoliv.

Pravidla a podmínky

Organizace musí každý rok přes TechSoup Česká republika vyžádat pouze jeden Asana produkt, aby získala zvýhodněný přístup pro všechny pracovníky organizace.

Prostudujte si stránku o pravidlech a podmínkách, abyste si ověřili způsobilost své organizace k účasti v na tomto programu.

O přístupu ke slevě

Když jméno produktu obsahuje "Přístup ke slevě," nabídka sestává ze speciálně zvýhodněných cen za produkty nebo služby. To znamená, že po zadání žádosti a zaplacení administrativního poplatku TechSoup Česká republika zaplatíte také dárcovskému partnerovi přímo za produkt nebo službu. Konkrétní zvýhodněné sazby můžete najít v popisu každého produktu. Tyto sazby jsou dostupné pouze oprávněným neziskovým organizacím a knihovnám prostřednictvím TechSoup Česká republika.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru