Omlouváme se, tato stránka bude dne 27. 9. od 02:00 do 07:00 SELČ z technických důvodů nedostupná. Po tuto dobu nebude možné se registrovat ani zadávat objednávky a žádosti. Omlouváme se za případné potíže. V případě potřeby nás kontaktujte na mailu podpora@techsoup.cz. Pro technickou podporu volejte 774 000 985, pro administrativní podporu pak telefon 704 389 035. Skrýt toto sdělení.

Sdružení VIA spolu s projektem TechSoup ČR uzavřelo partnerství s Benevity, lídrem v oblasti podpory firemního dárcovství. Členství v Benevity neziskovým organizacím na celém světě umožňuje přístup k darům od komerčních společností a jejich zaměstnanců/kyň. Řada firem svým zaměstnancům/kyním doporučuje podporovat neziskové organizace finančními prostředky i dobrovolnictvím a nabízí také možnost darované obnosy znásobit a doručit je prostřednictvím systému Benevity neziskovkám.

Platforma Benevity ve své globální databázi eviduje přes 2 miliony neziskových organizací a umožňuje zaměstnancům/kyním, aby si mohli v rámci firemního dárcovství vybírat ze seznamu všech zaregistrovaných neziskovek. Pomocí Benevity lze aktuálně podpořit příjemce ve více než 200 zemích světa, v 15 jazycích a 7 měnách.

Když je nezisková organizace nominována a vyplní si profil u společnosti Benevity, může získat tyto druhy podpory:

 • grant;
 • dar v místní měně;
 • dobrovolnické člověkohodiny.

Jak mám po nominaci dokončit svou registraci u Benevity?

Pokud jste dostali e-mail s pozvánkou k registraci u TechSoup Česká republika pro potřeby portálu Benevity, znamená to, že si někdo ze zaměstnanců/kyň některého z firemních klientů Benevity přeje aktivně podpořit vaši organizaci. Po dokončení registrace u TechSoup Česká republika získá  vaše organizace oprávnění nejen pro granty prostřednictvím Benevity, ale také pro darované a zlevněné softwarové licence prostřednictvím TechSoup Česká republika.

Postup

 1. Registrace/aktivace vašeho účtu u TechSoup Česká republika.
  • Pokud ještě nemáte účet - registrujte se. Registrace vaší organizace u TechSoup Česká republika je prvním krokem k propojení oprávněného uživatele s profilem vaší organizace na portálu Benevity Causes.
  • Pokud již jste na webu TechSoup Česká republika zaregistrovaní, už máte také účet u Benevity. Stačí se o něj přihlásit!
 2. Použijte ověřovací kód, zaslaný vašemu autorizačnímu činiteli: Připojíte se tak k nově vytvořenému účtu vaší organizace na portálu Benevity Causes.
 3. Řada klientů požaduje, aby neziskové organizace potvrdily čestným prohlášením, že splňují obecné podmínky oprávněnosti, aby se mohly zapojit do jejich dárcovských a matchingových programů. 
 4. Dokončete své ověření: Řada klientů požaduje, aby neziskové organizace potvrdily čestným prohlášením, že splňují obecné podmínky oprávněnosti, aby se mohly zapojit do jejich dárcovských a matchingových programů. 
 5. Zaregistrujte se k elektronickým platbám (EFT): Abyste mohli získat znásobené prostředky, musíte být schopní přijímat elektronické platby.
 6. Dokončete svůj profil: Do polí Popis organizace (Charity Description) a Stručné shrnutí (Short Summary) ve svém profilu můžete vyplnit informace o vaší organizaci. Také můžete nahrát své logo.

Svou organizaci můžete u společnosti Benevity kdykoli zdarma zaregistrovat a to i v případě, že jste nebyli pozváni e-mailem. Dokud vás ovšem některá z partnerských firem nenominuje ke svému korporátnímu dárcovství, nebude pro vás v tuto chvíli finanční podpora k dispozici.


Další informace k registraci organizace u TechSoup Česká republika najdete na této stránce: https://www.techsoup.cz/proces_registrace.


Další informace o dokončení procesu registrace u Benevity najdete na stránce Nápověda na portálu Benevity Causes.