Cisco

Dárcovský program Cisco skrze program TechSoup nabízí široký sortiment drátových a bezdrátových síťových hardwarových produktů oprávněným neziskovým organizacím.

Prostřednictvím tohoto programu můžete zažádat o vybavení, které Vám dovolí vytvořit kompletní funkční síť (může být požadována pouze dodatečná kabeláž).

Nekombinujte s ostatními žádostmi

Pokud vaše organizace žádá Cisco produkty i produkty jiných dárcovských partnerů, je třeba zažádat o tyto ostatní produkty zvlášť.

Pravidla a podmínky

Oprávněné organizace mohou žádat pouze o jeden dar od společnosti Cisco během jednoho fiskálního roku (1.7. – 30.6.) a to do výše 4000 USD (cca 90 000 Kč).

Aby zaregistrovaná organizace mohla o produkty zažádat musí vyplnit dodatečný dotazník Cisco. Dotazník najdete v sekci Special Eligibility v přehledu svého účtu po prihlášení. Po vyplnění bude dotazník vyhodnocen pověřeným pracovníkem TechSoup, který vám poté e-mailem oznámí, zda jste oprávněni o dary Cisco žádat. Dotazník musí být vyplněn znova v každém fiskálním roce.

Pozor! Pobočky národních organizací (např. YMCA, Červeného kříže, Junáku atd.), jejichž počet pro jednu organizaci přesahuje 20 (přestože jsou tyto pobočky považovány za samostatné entity a nejsou financovány národními organizacemi) nejsou oprávněné získat dary od společnosti Cisco.

Více informací k přezkoumání oprávněnosti Vaší organizace pro program naleznete na stránce Cisco - Pravidla a podmínky.

 

 

 

Přeprava a doručení

Produkty z Vaší žádosti o dar budou doručeny do osmi týdnů od data schválení žádosti.

Vzhledem ke specifikům síťových konstrukcí, dostupnosti produktu a plánů pro fiskální rok, všechny produktové dary od společnosti Cisco mohou podléhat změnám či prodlením bez udání důvodu. Cisco si vyhrazuje právo nahradit produkt u jakékoliv objednávky jiným funkčně ekvivalentním produktem.

SMARTnet služba a podpora

Cisco dary zahrnují pětiletý kontrakt na službu SMARTnet, která organizacím přináší pomoc s instalací a správou jejich systémů. Mezi výhody SMARTnet patří technická podpora, výměna nebo oprava poškozených produktů či aktualizace softwaru.

Po uplynutí prvotního kontraktu SMARTnet důrazně doporučujeme jeho další každoroční obnovu (na vlastní náklady) po celou dobu vlastnictví Cisco produktů či do data prohlášení konce životnosti (EOL), po kterém již produkty ztrácí podporu společnosti Cisco

U výrobků, které byly doručeny poškozené či nefunkční, využijte záruky Cisco nebo službu SMARTnet.

U nesprávných zásilek, zašlete do 60 dnů od obdržení zboží e-mail na podpora@techsoup.cz s předmětem "Žádost o vrácení Cisco produktů", který bude obsahovat následující údaje:

  • Název organizace
  • Číslo zálohové faktury TechSoup
  • Seznam produktů, které chcete vrátit
  • Důvod k vrácení zboží

Náš tým posoudí vaši žádost a kontaktuje Vás za účelem dohodnutí vratky.

V případě dalších problémů, Cisco obecně nepřijímá žádosti o vratky. Pokud i přesto máte zájem, abychom přezkoumali Vaši žádost o navrácení produktu, zašlete nám prosím e-mail ve formátu, jak je popsán výše.

Chcete-li získat zpět administrativní poplatky zaplacené za zprostředkování darů Cisco, všechny produkty musí být vráceny do 60 dnů poté, co Vám byly doručeny.

Recyklační program Cisco

Cisco je zelenou společností. Darované produkty Cisco, které již nepoužíváte nebo dosáhly konce života, mohou být vráceny společnosti Cisco prostřednictvím programu Zpětný sběr a recyklace. Je otevřena pro všechny uživatele zařízení Cisco, přidružených značek a dceřiných společností.

Cisco Product Grant Program

Cisco Product Grant Program je další možností pro některé neziskové organizace jak získat Cisco síťové produkty. Tento program nabízí vybraným neziskovým organizacím některé síťové prvky jako dary. Více informací naleznete na stránce programu Cisco Product Grant.

Oprávněné organizace mohou přijímat dary buď skrze dárcovský program Cisco v rámci Techsoup nebo skrze Cisco Product Grant Program. Nemohou však v průběhu téhož fiskálního roku čerpat dary z obou programů.

Konzultant

Administrativní poplatek za produkty Cisco nezahrnuje podporu při instalaci síťového zařízení. Proto, pokud ve Vaší organizaci není síťový specialista či odborník v oblasti IT, zvažte najmutí profesionálního konzultanta, který Vám při instalaci pomůže.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru