Společnosti Microsoft dlouhodobě podporuje svými programy občanskou společnost. Do neziskového sektoru se snaží přinášet dostupné moderní technologie a podporovat organizace v jejich vaužívání. Proto nabízí organizacím i řadu cloudových produktůzdarma či za minimální ceny.

Proč zvolit cloud společnosti Microsoft?

Cloudové nástroje mohou neziskovým organizacím přinést výhody v oblasti zabezpečení, správy dat organizace, snadného používání a vyšší akceschopnosti.

Přechod na řešení založené na cloudu naštěstí nemusí znamenat rekvalifikaci vašich zaměstnanců nebo dobrovolníků. Služby Office 365 a Microsoft 365 umožňují dál používat aplikace, na které jste zvyklí, navíc však s přístupem k souborům odkudkoli přes internet. Porovnání klasických desktopových aplikací a cloudových služeb najdete například v tomto článku. Nezapomeňte si také přečíst článek o využitelnosti licencí společnosti Microsoft.

K dispozici pro tisíce neziskovek

Programy společnosti Microsoft pro neziskový sektor prostřednictvím TechSoup poskytují širokou škálu softwaru pro neziskové organizace, náboženské organizace a veřejné knihovny po celé České republice.

Informace o tom, zda vaše organizace splňuje kritéria programu, naleznete na stránce Pravidla & podmínky slevového a cloudového programu Microsoft.

K dispozici jsou také desktopové produkty společnosti Microsoft

TechSoup organizacím doporučuje, aby se podívaly také na přehled dárcovského programu Microsoft a přehled slevového programu Microsoft. Zde můžete najít množství desktopových a on-premise produktů, které může vaše organizace také získat.

 

Webináře o změnách v Microsoftu

Webináře o Microsoft 365 a Microsoft Teams

 

Webinář o OneNote

Webinář o OneDrive