Omlouváme se, tato stránka bude dne 27. 9. od 02:00 do 07:00 SELČ z technických důvodů nedostupná. Po tuto dobu nebude možné se registrovat ani zadávat objednávky a žádosti. Omlouváme se za případné potíže. V případě potřeby nás kontaktujte na mailu podpora@techsoup.cz. Pro technickou podporu volejte 774 000 985, pro administrativní podporu pak telefon 704 389 035. Skrýt toto sdělení.

Stránku postupně doplňujeme, v případě, že si s něčím nevíte rady, prosíme, kontaktujte nás telefonicky či e-mailem.

Registrace

... při registraci systém oznámí, že se jedná o duplikátní registraci?

Účet organizace

... potřebuji změnit kontaktní e-mail na organizaci?

  • Vyplňte znovu čestné prohlášení TechSoup. Prohlášení podepsané statutárním zástupcem zašlete oskenované na naši e-mailovou adresu podpora@techsoup.cz spolu s  žádostí o změnu. Po ověření čestného prohlášení kontaktní e-mail změníme a informujeme vás o tom.

... potřebuji změnit jméno organizace nebo adresu sídla ve vaší databázi?

  • Zašlete žádost o změnu na naši e-mailovou adresu podpora@techsoup.cz. Změnu musíme ověřit v příslušném rejstříku dle vašeho typu organizace (justice.cz, rejstřík církevních organizací MKČR, ...) Prosíme, zkontrolujte, zda je změna již zavedena on-line v příslušném rejstříku. Pokud ne a potřebujete přesto změnu provést, zašlete i průvodní dokumenty (rozhodnutí o zápisu změny rejstříkového soudu apod.) Neprovádíme změny, které ještě nebyly schváleny rejstříkovým soudem.

... potřebuji změnit další údaje (kontaktní telefon, rozpočet)?

  • Zašlete žádost o změnu na naši e-mailovou adresu podpora@techsoup.cz. Změnu v co nejkratším čase provedeme.

E-maily

... nechodí mi e-maily s důležitými informacemi k získaným licencím a další zprávy z adresy podpora@techsoup.cz?

  • Ze zkušenosti dochází zejména u adres vytvořených pod doménou seznam.cz k častému nedoručení některých e-mailových zpráv. Aby se Vaše organizace v budoucnu vyhnula těmto potížím, doporučujeme uložit si adresu podpora@techsoup.cz do e-mailového adresáře nebo ji nastavit jako důvěryhodnou.