Compuritas

Seznamte se s Compuritas

IT s čistým svědomím, to je motto rakouské firmy Compuritas - úspěšného start-upu, který neziskovým organizacím prostřednictvím TechSoup přináší repasované počítače, notebooky a monitory.

Většina velkých rakouských firem mění své počítače a jiné hardwarové vybavení po 3 až 4 letech z daňových důvodů. Téměř vždy vyřazují zcela funkční přístroje a těch se ujímá Compuritas. Ve své profesionální dílně ve Štýrském Hradci je renovuje a připravuje je na další dráhu v neziskovém sektoru. Nabízí pouze modely z business třídy, které byly navrženy s ohledem na dlouhou životnost a kvalitní provedení. Díky Compuritas tak získáváte za férové ceny opravdové „mercedesy“ počítačového průmyslu.

Neziskové organizace častokrát nedisponují dostatečnými prostředky na budování IT infrastruktury. S pomocí Compuritas mohou však i ony dosáhnout na kvalitní IT vybavení a nadále rozvíjet své společensky prospěšné aktivity.

Záruka kvality 

Compuritas je již mnoho let oficiálním  partnerem Microsoftu v programu repasování počítačů (Microsoft Registered Refurbisher). Všechny produkty zpracovává v souladu s přísnými pravidly a standardy tohoto programu.

Firma je také držitelem více než tuctu ocenění pro společensky angažované a ekologicky prospěšné firmy. Za své aktivity byla oceněna například Austrian Climate Protection Award v kategorii Ochrana klimatu v businessu, cenou TRIGOS pro společensky a ekologicky angažované firmy nebo Central European Startup Award v kategorii Best Social Impact Startup. Všechna tato ocenění se zakládají na vysoké míře důvěry, kterou si Compuritas získala u široké veřejnosti a svých klientů na národní i evropské úrovni.

A jak to funguje?

Oprávněné organizace mohou vybírat a objednávat produkty v Katalogu produktů. Poté e-mailem obdržíte další informace k platbě a rekapitulaci platby. Platbu za hardware zasíláte přímo firmě Compuritas, jejímž zákazníkem se tím Vaše organizace stává. Na stránce Compuritas – Pravidla a podmínky najdete ucelený přehled pravidel a omezení pro účast v tomto programu.

 

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru