How Okta helps non-profit organizations

Get started with 50 free licenses

Identity management for all platforms: An easier way for nonprofits to dramatically increase security.

Okta helps nonprofits securely connect employees, partners, donors and volunteers to the technologies needed for their important work. Okta can be appreciated by any organization when using any technology, from the basics of single sign-on (SSO) to more advanced identity and access management solutions.

Neziskovým organizacím společnost Okta nabízí 50 bezplatných licencí na všechny produkty Workforce Identity a výrazné slevy pro další uživatele a produkty External Identity. Neziskové organizace navíc mohou získat 50procentní slevy na veřejné výukové kurzy a vstupy zdarma na Oktane, každoroční zákaznickou konferenci společnosti Okta.

 

 

Tuto nabídku našim organizacím poskytuje přímo Okta a částečně ji umožňují validační služby TechSoup. Přečtěte si více o tom, jak TechSoup ve spolupráci s předními společnostmi přináší neziskovému sektoru podobné nabídky.

 

  •  Jednotné přihlášení (SSO)
  •  Adaptivní vícefaktorové ověřování
  •  Univerzální adresář
  •  Řízení životního cyklu
  •  Řízení přístupů k API
  •  Pokročilé přístupy k serveru
 

Jak Okta funguje

Integrace s tisíci aplikací prostřednictvím SSO

Jednotné přihlašování Okta (Okta SSO) umožňuje koncovým uživatelům bezpečně a pohodlně přistupovat ke všem aplikacím, aniž by si museli pamatovat množství hesel. IT týmy mohou díky Okta SSO přestat plýtvat časem na obnovování hesel.

 
Přesuňte svůj systém Active Directory do cloudu

Administrace zaměstnanců, dobrovolníků, dárců, partnerů, členů správní rady a dalších může být pro IT týmy náročná. Díky univerzálnímu adresáři Okta Universal Directory mohou neziskové organizace spravovat všechny své koncové uživatele na jediném centralizovaném místě.

 
Automatizujte životní cyklus uživatele

Vytvořte skupinová pravidla, aby zaměstnanci, dobrovolníci, dárci a další měli rychlý přístup k aplikacím, které potřebují. Pomocí Okta Lifecycle Management také můžete automaticky odebírat či uzavírat uživatelské účty, aby citlivá data zůstala v bezpečí.

 
Zabezpečte si aplikace a data pomocí vícefaktorového ověření (MFA)

Neziskové organizace často pracují s velmi citlivými informacemi. S MFA lze předejít 24 procentům narušení zabezpečení. Okta MFA přidává vašim aplikacím a datům další vrstvu zabezpečení.

 
Zvyšte zabezpečení vzdáleného přístupu pro zaměstnance

Ať už Vaši zaměstnanci pracují vzdáleně nebo na pracovišti, potřebují nerušený a nepřetržitý přístup k podnikovým aplikacím a datům. Okta poskytuje uživatelům bezpečný přístup ke všem aplikacím z jakéhokoli zařízení s konzistentním uživatelským rozhraním.

 
Bezpečně vytvářejte portály a připojujte více aplikací

API produkty Okta jsou kompletní řešení pro správu identit, které umožňuje bezproblémové a bezpečné propojení s vašimi externími uživateli - členy, dobrovolníky, dárci a podobně. Neziskové organizace pomocí API produktů Okta vytvářejí portály, které spojují mnoho aplikací s jediným uživatelským jménem a heslem.

 

 

Získejte produkty Okta pro svou neziskovou organizaci. Prvních 50 licencí je zdarma.