Spouštíme pro vás nové IT služby: Pomůžeme s instalacemi a nastavením

Nevíte si rady s instalací Office nebo nastavení Microsoft 365? Případně tápete v tom, jak co nejlépe nasadit pro vaši organizaci služby od Google? Pak si můžete objednat pomoc od našeho technologického gurua Silvestra Vandrovce Špačka nebo od spřátelených expertů z české Google Users Group. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o časově náročné služby, jsou instalace a nastavení již placené, nicméně cena pro neziskové organizace je výrazně nižší, než jaká by byla u běžné komerční firmy. V tuto chvíli pro vás interně nabízíme dvě služby. První z nich je instalace Office 2019 a 2021. 

Instalace Office 2019 a 2021

Vzhledem k tomu, že instalace těchto kancelářských balíčků může být komplikovanější, nabízíme, že vám s ní pomůžeme. Běžně je v našich kapacitách provádět instalace až na 5 zařízeních, ale pokud byste potřebovali více, domluvíme s vámi individuální postup. Cena za tuto službu se odvíjí od toho, na kolika počítačích software instalujeme. 
Vše k cenám, podmínkám apod. si můžete přečíst zde. Zde si potom můžete samotnou službu objednat. 

Pomoc s nastavením Microsoftu 365

Druhou naší službou je pomoc s nastavením Microsoftu 365. Pokud migrujete na cloud, můžeme vám pomoct jak se základním nastavením, tak s migrací dat nebo e-mailů. Tuto službu poskytujeme zpravidla pro 25 uživatelů (pokud jich máte více, můžeme se domluvit individuálně), základní služba obsahuje vytvoření uživatelských účtů a nastavení licencí, konfigurace multifactor authentication a nastavení Sharepointu a OneDrivu. Kromě toho si můžete doobjednat migraci dat na SharePoint nebo na OneDrive například z lokálního serveru nebo počítačů, případně migraci e-mailových schránek například ze Seznamu nebo Gmailu. Zde se dočtete vše podstatné a můžete si tuto službu objednat

Technická podpora Google Workspace od GUG.cz

Rádi byste ve vaší neziskovce využívali služby Google pro neziskovky, ale nevíte si rady s nastavením účtu, domény, administrátorského přístupu? Nebo jste změnili administrátora účtu ve vaší GSuite a teď se do něj nemůžete přihlásit?  Pak právě pro vás jsme ve spolupráci s českou skupinou Google User Group (GUG.cz) spustili službu pomoc.gug.cz, kde vám odborníci pomohou s nastavením vašeho účtu u Google pro neziskovky. 
Zde se dozvíte, jak tato podpora funguje a kde se o ni můžete přihlásit.