TeamViewer pro neziskovky – mám zvolit dary, nebo slevy?

Společnost TeamViewer poskytuje neziskovým organizacím zvýhodněné licence na své služby v rámci dvou partnerských programů s různými parametry. Typicky je určen menším organizacím s jedním IT správcem program dárcovský a větším organizacím s komplexnějšími nároky program slevový. Jaké mají charakteristiky? 

Cenově výhodnější dárcovský program je dostupný organizacím s obratem do 11,5 milionu USD. Je možné v něm získat jednu licenci TeamViewer Business, která opravňuje administrátora připojovat se ke klientům až ze 3 různých zařízení. Počet klientů není limitován, ale v jednu chvíli je možné mít aktivní vždy jen jedno připojení. Technicky je dar řešen tak, že na základě žádosti podané přes portál TechSoup organizace získá slevový kód na 100% slevu. Ten zadáte v průběhu objednávky na webu TeamVieweru do políčka Voucher a po jeho aplikaci se cena v e-shopu změní na 0. Další informace o dárcovskému programu najdete na této stránce: https://www.techsoup.cz/donor-program/teamviewer-donation-program.

Slevový program je dostupný organizacím bez omezení výše rozpočtu a je možné skrz něj získat větší počet licencí. Prostřednictvím nabídky TechSoup Vaše organizace získá přístup k 60% slevě na jakékoli jednoroční předplatné, které si pak objedná na stránkách společnosti TeamViewer. Za poloviční poplatek je také možné získat 60% slevu jen na služby TeamViewer Remote Management. Podrobnosti ke slevovému programu TeamViewer najdete zde: https://www.techsoup.cz/donor-program/teamviewer-discount-program