Účty Google se mění, přečtěte si, jak je i nadále využívat

Google mění svoji politiku, která se týká použití GSuite účtů. Jako nezisková organizace ale máte nárok na využívání Google Workspace zdarma. Přečtěte si, jak na to. 

27. června změnil Google svoji politiku ohledně využívání Google legacy účtů, viz např. článek zde. Pokud je tím vaše nezisková organizace zasažena a rádi byste i nadále využívali Google služeb, vězte, že pro neziskové organizace má Google speciální řešení, které se jmenuje Google pro neziskové organizace a využít jeho speciálních podmínek můžete prostřednictvím programu TechSoup.  

Vaše organizace se nejdříve musí zaregistrovat do TechSoup Česká republika, po potvrzení vaší úspěšné registrace a validace vaší organizace v programu si ve svém TechSoup účtu vygenerujete tzv. ověřovací klíč. Ten pak využijete při registraci do Google pro neziskové organizace. Pokud už u nás zaregistrovaní jste, můžete přejít rovnou k vytvoření klíče. Kromě mailové schránky, osobních i sdílených disků získá vaše organizace profesionální YouTube kanál a nárok na Google Ads grant ve výši 10000 USD. Více o produktu zde.