Upgrade na Windows 11 je již možný přes VLSC

Máte zájem o nejnovější verzi Windows? Můžete získat také přes Volume Licensing Service Center (VLSC).  

Pokud si v tuto chvíli pořídíte nové licence Windows, můžete přes VLSC získat přístup k jejich nejnovější verzi (Windows 11). V případě, že od náš obdržíte Windows Get Genuine, dostanete již rovnou operační systém Windows 11. Nové Windows můžete získat i dalšími způsoby: jestliže má vaše zařízení veškeré potřebné konfigurace, lze na něj během následujícího půl roku zdarma automaticky upgradovat. Eventuálně na něj můžete upgradovat v rámci Software Assurance, v případě že tuto službu máte.  

Co potřebujete před přechodem na Windows 11?  

Pro upgrade na systém Windows 11 musíte nejprve použít aplikaci Kontrola stavu počítače. Potom můžete zkontrolovat, jestli je vaše zařízení na nový systém připravené. Zjistíte to, pokud otevřete nastavení služby Windows Update (Nastavení > Aktualizace a zabezpečení > Windows Update) a zvolíte si možnost Vyhledat aktualizace. Pokud váš počítač splňuje podmínky a upgrade je připraven, zobrazí se vám možnost si jej stáhnout a nainstalovat. Pokud jste tedy připravení na Windows 11 přejít, stačí klepnout na možnost Stáhnout a nainstalovat. Pro více informací o přechodu na Windows 11 se podívejte na toto video.  

Pokud máte starší verzi Windows, nejdříve si musíte stáhnout Windows 10 a až poté můžete přejít na Windows 11. V takovém případě před aktualizací systému na Windows 10 nezapomeňte zkontrolovat, zda je s ním vaše zařízení kompatibilní.  

Máte dotazy nebo si s něčím nevíte rady? Obraťte se na naši podporu, rádi vám pomůžeme.