Vše, co potřebujete vědět o změnách v programu AWS

Rádi bychom umožnili co nejvíce organizacím používat služby Amazon Web Services (AWS). Proto jsme v tomto programu provedli některé změny. Od 1. července tohoto roku mají oprávněné neziskové organizace přístup ke kreditům ve výši 1 000 USD na fiskální rok (od 1. července do 31. června) namísto předchozí nabídky ve výši 2 000 USD. Tyto kredity budou k dispozici za nižší administrativní poplatek a doufáme, že tuto všestrannou a užitečnou nabídku nyní bude moci využít větší počet neziskovek. 

Kredity AWS lze uplatnit na poplatky za používání cloudových služeb AWS na vyžádání a na některé poplatky za podporu AWS. Organizacím, které jsou zvyklé využívat celý limit 2 000 dolarů, i těm, které se do programu zapojují poprvé, nabízí Amazon řadu užitečných nástrojů. Ty mají zajistit, aby neziskové organizace mohly tyto kredity vhodně naplánovat a co nejefektivněji využít. 

Zde je přehled nástrojů od Amazonu (pouze v angličtině):  

Získejte AWS 

V českém jazyce pro vás máme například:  

Jsme rádi, že můžeme tuto nabídku zpřístupnit širší skupině neziskových organizací. Doufáme, že tento program začne využívat ještě více neziskovek, tak, aby zefektivnily svůj provoz, našly řešení pro své problémy a lépe sloužily svým klientům.