Webinář: Meet and Code a zvýhodněné zboží a zápůjčky od Alza.cz

Pro všechny z vás, kteří zvažují přihlášku do našeho grantového programu na podporu výuky programování Meet and Code jsme připravili krátký úvodní webinář. V něm si společně projdeme podmínky a novinky tohoto ročníku a zjistíme, jak získat zvýhodněné zboží a zápůjčky od Alza.cz. 

Na úvod vám koordinátorka Meet and Code Andrea Papoušková předá důležité tipy na to, jak vyplnit přihlášku, abyste maximalizovali vaši šanci získat grant. A pak už virtuální pódium bude patřit Šimonu Motykovi z internetového obchodu Alza.cz. Prozradí vám, jaké zvýhodněné produkty pro vás Alza nachystala, jak se o ně můžete přihlásit nebo jak fungují zápůjčky vybavení.

Webinář se koná 21. 6. od 15:30 a je zdarma.

Kdo vás provede webinářem?

Andrea Papoušková, Sdružení VIA
Andrea pracuje ve Sdružení Via jako administrátorka na TechSoupu a Um sem um tam. V rámci Meet and Code má na starosti koordinaci Meet and Code v České republice. Zajištuje organizaci hodnocení přihlášek, správu webových stránek, realizaci webinářů, budování a udržování partnerských vztahů, rozšiřování materiálů Inspiration Library a péče o neziskové organizace, které mají zájem o grant. Jejím cílem je, aby co nejvíce dětí ze všech koutů České republiky mělo možnost vyzkoušet si programování zábavnou formou a přihlášku o grant podaly i organizace, které s programováním zatím nemají žádné zkušenosti.

Šimon Motyka, Alza.cz
Šimon je v Alze součástí EDU týmu, který spadá pod oddělení B2G – Business-to-government. Zabývá se především vzdělávacími institucemi na českém a slovenském trhu. Jeho úkolem je péče o zákazníky, to obnáší tvorbu nabídek, vyřizování objednávek či řešení jakýchkoliv dotazů a přání. S klienty je tedy v každodenním kontaktu a snaží se tak rozšířit povědomí o programu Alza pro školy a stát.

REGISTRACE