Zveme vás na Digitální den pro neziskovky

Digitální technologie vládnou světu – a vám neziskovým organizacím mohou pomoct udělat tento svět lepším. Proto vás zveme na Digitální den pro neziskovky, jedinečnou akci, která spojuje neziskové organizace, firmy a moderní technologie. Můžete se těšit na den plný inspirace, setkávání, získávání nových znalostí a nápadů.  Akce se odehraje 12. 5. 2022 od 9:00 do 18:00. 

Digitální den pro neziskovky se odehraje online, v krásném a uživatelky příjemném prostředí Airmeet.  Je určený hlavně pro neziskovky, jejich manažery, IT specialisty a všechny, které zajímá svět technologií a jejich využití v každodenním životě.  Akce je zdarma, je třeba se na ni pouze zaregistrovat. Po registraci od nás dostanete potvrzení do vaší e-mailové schránky.  

Registrace

Akce má dvě části: v dopolední na vás čeká řada podnětných přednášek od nejlepších českých řečníků a řečnic z oboru. Budete si moct poslechnout příspěvek autora úspěšné knihy o moderních technologiích Filipa Dřímalky o digitálním myšlení, Apple vychytávky si s vámi projde lektor Petr Mára, o vzdělávání v oblasti technologií bude mluvit Kateřina Švidrnochová z Digiskills. Celý program si najdete v Airmeet v záložce „Schedule“.  

Odpoledne je potom zasvěceno networkingu a navazování kontaktů napříč neziskovým sektorem a mezi neziskovkami a firmami. Budete si moct procházet virtuální stánky firem a organizací a čerpat zde tipy a inspiraci nebo si můžete užít speednetworking, který vám přinese nečekané možnosti seznámení se napříč celý veletrhem. Kromě toho pro vás chystáme kulaté stoly, na kterých můžete diskutovat o tématech, které aktuálně hýbou společností i neziskovým sektorem.  

Registrace

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, napište nám zde na Facebooku nebo volejte na 603 459 679. 

Těšíme se na vás.  

Akci pořádáme společně s Nadací rozvoje občanské společnosti a Asociací veřejně prospěšných organizací ČR