Získejte pro vaši organizaci přístup k celé řadě editačního kreativního softwaru od společnosti Adobe, který je dostupný neziskovým organizacím prostřednictvím TechSoup.

Adobe produkty můžete využít k úpravě obrázků, návrhu webových stránek, tvorbě newsletterů, tvorbě videa a audio produkci, a nejen k tomu.

Oprávněné organizace mohou získat:

  • přístup k neomezenému množství individuálních předplatných Creative Cloud plánů za zvýhodněnou sazbu (program Adobe Cloud),
  • přístup k neomezenému počtu vybraných desktopových produktů ročně (program Adobe (desktop) a Adobe Unlimited).

Na záložce Pravidla, podmínky oprávněnosti a omezení najdete ucelený přehled pravidel a omezení pro dárcovský i zvýhodněný program.

Co jsou produkty označené jako zvýhodněné?

Pokud produkt nabízený na těchto stránkách obsahuje v názvu "Přístup ke zvýhodněné sazbě", pak se jedná o zprostředkování přístupu k zvýhodněným sazbám daného produktu či služby pro neziskové organizace. Po podání žádosti o tuto slevu nejprve zaplatíte administrativní poplatek TechSoup. Samotné předplatné za zvýhodněnou sazbu pak platíte přímo společnosti Adobe. Výši slevy a detaily o sazbě najdete v popisu produktu. Tyto zvýhodněné sazby jsou dostupné pouze oprávněným neziskovým organizacím a knihovnám zaregistrovaným v programu TechSoup.