Asana chápe, že neziskové organizace často musí docílit mnohého s málem, a chce jim s tím pomoci. V Asana mají týmy jasný plán, záměr a rozdělení zodpovědností. S Asana můžete:

  • rozvrhnout všechny kroky v projektu, abyste viděli svoji cestu k k cíli a dodrželi termíny,
  • vytvářet opakovatelné procesy pro opakující se práci, abyste nemuseli pokaždé „znovuobjevovat kolo“,
  • eliminovat nejasnosti definováním toho, kdo a kdy má co dělat.

To znamená, že váš tým bude trávit méně času koordinací práce a může se více věnovat samotné práci, na které skutečně záleží. Ať už jde o fundraisingové kampaně, přijímání nových dobrovolníků, redakční kalendáře, plánování eventů, IT požadavky, produktové mapy nebo komplexní projekty, s pomocí Asana to váš tým může zvládnout. Chceme posílit neziskové organizace na celém světě, aby dosáhly více s menší námahou, takže budou plnit své poslání efektivněji.

Získejte software pro řízení práce od Asana pro svoji neziskovou organizaci, charitativní organizaci nebo veřejnou knihovnu prostřednictvím Slevového programu Asana u TechSoup Česká republika.

Můžete použít Asana a pomoct svým týmům ve vaší koordinovat a řídit práci. Pomocí webové a mobilní aplikace Asana můžou lidé spolupracovat, ať jsou kdekoliv.

Pravidla a podmínky

Organizace si jednou ročně zažádá přes TechSoup Česká republika o přístup ke slevě a získá tím slevu pro všechny své zaměstnance.

Prostudujte si záložku Pravidla, podmínky oprávněnosti a omezení, abyste si ověřili, zda máte nárok na využití tohoto programu.

O přístupu ke slevě

Když jméno produktu obsahuje "Přístup ke slevě," nabídka sestává ze speciálně zvýhodněných cen za produkty nebo služby. To znamená, že po zadání žádosti prostřednictvím TechSoup Česká republika zaplatíte také dárcovskému partnerovi přímo za produkt nebo službu. Konkrétní zvýhodněné sazby můžete najít v popisu každého produktu. Tyto sazby jsou dostupné pouze oprávněným neziskovým organizacím a knihovnám prostřednictvím TechSoup Česká republika.