Asana chápe, že neziskové organizace často musí docílit mnohého s málem, a chce jim s tím pomoci. V Asana mají týmy jasný plán, záměr a rozdělení zodpovědností. S Asana můžete:

  • rozvrhnout všechny kroky v projektu, abyste viděli svoji cestu k k cíli a dodrželi termíny,
  • vytvářet opakovatelné procesy pro opakující se práci, abyste nemuseli pokaždé „znovuobjevovat kolo“,
  • eliminovat nejasnosti definováním toho, kdo a kdy má co dělat.

To znamená, že váš tým bude trávit méně času koordinací práce a může se více věnovat samotné práci, na které skutečně záleží. Ať už jde o fundraisingové kampaně, přijímání nových dobrovolníků, redakční kalendáře, plánování eventů, IT požadavky, produktové mapy nebo komplexní projekty, s pomocí Asana to váš tým může zvládnout. Chceme posílit neziskové organizace na celém světě, aby dosáhly více s menší námahou, takže budou plnit své poslání efektivněji.

Získejte software pro řízení práce od Asana pro svoji neziskovou organizaci, charitativní organizaci nebo veřejnou knihovnu prostřednictvím Slevového programu Asana u TechSoup Česká republika.

Můžete použít Asana a pomoct svým týmům ve vaší koordinovat a řídit práci. Pomocí webové a mobilní aplikace Asana můžou lidé spolupracovat, ať jsou kdekoliv.

Pravidla a podmínky

Orgnaizace si jednou ročně zažádá přes TechSoup Česká republika o přístup ke slevě a získá tím slevu pro všechny své zaměstnance.

Prostudujte si záložku Pravidla, podmínky oprávněnosti a omezení, abyste si ověřili, zda máte nárok na využití tohoto programu.

O přístupu ke slevě

Když jméno produktu obsahuje "Přístup ke slevě," nabídka sestává ze speciálně zvýhodněných cen za produkty nebo služby. To znamená, že po zadání žádosti a zaplacení administrativního poplatku TechSoup Česká republika zaplatíte také dárcovskému partnerovi přímo za produkt nebo službu. Konkrétní zvýhodněné sazby můžete najít v popisu každého produktu. Tyto sazby jsou dostupné pouze oprávněným neziskovým organizacím a knihovnám prostřednictvím TechSoup Česká republika.