Bitdefender je předním výrobcem bezpečnostního softwaru sloužící více než 500 milionům uživatelů po celém světě. Cílem společnosti je zajistit internetovou bezpečnost všem. Toto odhodlání přineslo společnosti celosvětové prvenství v žebříčcích významných softwarových testovacích společností jako AV-TEST, AV-Comparatives, Checkmark, ICSA Lab, nebo Virus Bulletin. Více než dekáda zkušeností s aktivním bojem proti malwaru a dalším online hrozbám přinesla Bitdefenderu pozici inovačního leadera.

Bitdefender má vizi čistého internetu jako podpůrného prostředí pro vzdělání, osobní svobodu a výměnu myšlenek a názorů, online prostředí, kde se nemusíme bát kyberšikany, krádeží identity, fraudů a dalších nepravostí.

Proto se Bitdefender snaží přinášet inovace a nejnovější technologie tam, kde poslouží nejlépe. Vedle komerčních produktů tak nabízí i širokou škálu produktů pro osobní počítače, smartphony a tablety. Bitdefender nabízí bezplatné aplikace pro zabezpečení sociálních sítí a spolupracuje se školami a neziskovými organizacemi na ochraně jejich zařízení před napadnutím.

Dárcovský program Bitdefender přináší neziskovým organizacím a knihovnám antivirový a bezpečnostní software. Produkty můžete využít k vylepšení zabezpečení Windows a Mac počítačů v síti, Windows serverů, a mobilních zařízení.