Dárcovský program Cisco nabízí široký sortiment drátových a bezdrátových síťových hardwarových produktů oprávněným neziskovým organizacím.

Prostřednictvím tohoto programu můžete zažádat o vybavení, které Vám dovolí vytvořit kompletní funkční síť.

Nekombinujte s ostatními žádostmi

Pokud máte zájem o produkty Cisco a zároveň o produkty jiných partnerů, prosíme, zažádejte o Cisco produkty zvlášť v samostatné žádosti.

Pravidla a podmínky

Oprávněné organizace mohou požádat pouze o jeden dar od společnosti Cisco během jednoho fiskálního roku (1.7. – 30.6.) a to do výše 4800 USD (cca 105 000 Kč).

Aby zaregistrovaná organizace mohla o produkty zažádat musí vyplnit dodatečný dotazník Cisco. Dotazník najdete v sekci Dodatečné podmínky v přehledu svého účtu po prihlášení. Po vyplnění bude dotazník vyhodnocen pověřeným pracovníkem TechSoup, který vám poté e-mailem oznámí, zda jste oprávněni o dary Cisco žádat. Dotazník musí být vyplněn znova v každém fiskálním roce.

Pozor! Pobočky národních organizací (např. YMCA, Červeného kříže, Junáku atd.), jejichž počet pro jednu organizaci přesahuje 20 (přestože jsou tyto pobočky považovány za samostatné entity a nejsou financovány národními organizacemi) nejsou oprávněné získat dary od společnosti Cisco.

Více informací k přezkoumání oprávněnosti Vaší organizace pro program naleznete na záložce Pravidla, podmínky oprávněnosti a omezení .

Přeprava a doručení

Kvůli nedostatku materiálu v polovodičovém průmyslu jsou dodací lhůty delší než obvykle. Vyřízení žádosti o dar můžete očekávat do 26 týdnů od data schválení.

Tento časový rámec zahrnuje zpracování objednávky, výrobu produktu, odeslání a dodání.

Veškeré dary produktů mohou být bez předchozího upozornění změněny nebo zpožděny. Společnost Cisco si pro všechny žádosti vyhrazuje právo nahradit produkty jejich funkčními ekvivalenty.

Pokud potřebujete žádost zrušit, musíte tak učinit nejpozději 65 dní před odhadovaným datem doručení.

SMARTnet služba a podpora

Cisco dary zahrnují pětiletý kontrakt na službu SMARTnet, která organizacím přináší pomoc s instalací a správou jejich systémů. Mezi výhody SMARTnet patří technická podpora, výměna nebo oprava poškozených produktů či aktualizace softwaru.

Po uplynutí prvotního kontraktu SMARTnet důrazně doporučujeme jeho další každoroční obnovu (na vlastní náklady) po celou dobu vlastnictví Cisco produktů či do data prohlášení konce životnosti (EOL), po kterém již produkty ztrácí podporu společnosti Cisco

U výrobků, které byly doručeny poškozené či nefunkční, využijte záruky Cisco nebo službu SMARTnet.

U nesprávných zásilek, zašlete do 20 dnů od obdržení zboží e-mail na podpora@techsoup.cz s předmětem "Žádost o vrácení Cisco produktů", který bude obsahovat následující údaje:

  • Název organizace
  • Číslo zálohové faktury TechSoup
  • Seznam produktů, které chcete vrátit
  • Důvod k vrácení zboží

Náš tým posoudí vaši žádost a kontaktuje Vás za účelem dohodnutí vratky.

V případě dalších problémů, Cisco obecně nepřijímá žádosti o vratky. Pokud i přesto máte zájem, abychom přezkoumali Vaši žádost o navrácení produktu, zašlete nám prosím e-mail ve formátu, jak je popsán výše.

Chcete-li získat zpět administrativní poplatky zaplacené za zprostředkování darů Cisco, všechny produkty musí být vráceny do 20 dnů poté, co Vám byly doručeny.

Recyklační program Cisco

Cisco je zelenou společností. Darované produkty Cisco, které již nepoužíváte nebo dosáhly konce života, mohou být vráceny společnosti Cisco prostřednictvím programu Zpětný sběr a recyklace. Je otevřena pro všechny uživatele zařízení Cisco, přidružených značek a dceřiných společností.

Cisco Product Grant Program

Cisco Product Grant Program je další možností pro některé neziskové organizace jak získat Cisco síťové produkty. Tento program nabízí vybraným neziskovým organizacím některé síťové prvky jako dary. Více informací naleznete na stránce programu Cisco Product Grant.

Oprávněné organizace mohou přijímat dary buď skrze dárcovský program Cisco v rámci Techsoup nebo skrze Cisco Product Grant Program. Nemohou však v průběhu téhož fiskálního roku čerpat dary z obou programů.

Konzultant

Administrativní poplatek za produkty Cisco nezahrnuje podporu při instalaci síťového zařízení. Proto, pokud ve Vaší organizaci není síťový specialista či odborník v oblasti IT, zvažte najmutí profesionálního konzultanta, který Vám při instalaci pomůže.