Seznamte se s Compuritas

IT s čistým svědomím, to je motto rakouské firmy Compuritas - úspěšného start-upu, který neziskovým organizacím prostřednictvím TechSoup přináší repasované počítače, notebooky a monitory.

Většina velkých rakouských firem mění své počítače a jiné hardwarové vybavení po 3 až 4 letech z daňových důvodů. Téměř vždy vyřazují zcela funkční přístroje a těch se ujímá Compuritas. Ve své profesionální dílně ve Štýrském Hradci je renovuje a připravuje je na další dráhu v neziskovém sektoru. Nabízí pouze modely z business třídy, které byly navrženy s ohledem na dlouhou životnost a kvalitní provedení. Díky Compuritas tak získáváte za férové ceny opravdové „mercedesy“ počítačového průmyslu.

Neziskové organizace častokrát nedisponují dostatečnými prostředky na budování IT infrastruktury. S pomocí Compuritas mohou však i ony dosáhnout na kvalitní IT vybavení a nadále rozvíjet své společensky prospěšné aktivity.

Záruka kvality 

Compuritas je již mnoho let oficiálním partnerem Microsoftu v programu repasování počítačů (Microsoft Registered Refurbisher). Všechny produkty zpracovává v souladu s přísnými pravidly a standardy tohoto programu.

Firma je také držitelem více než tuctu ocenění pro společensky angažované a ekologicky prospěšné firmy. Za své aktivity byla oceněna například Austrian Climate Protection Award v kategorii Ochrana klimatu v businessu, cenou TRIGOS pro společensky a ekologicky angažované firmy nebo Central European Startup Award v kategorii Best Social Impact Startup. Všechna tato ocenění se zakládají na vysoké míře důvěry, kterou si Compuritas získala u široké veřejnosti a svých klientů na národní i evropské úrovni.

A jak to funguje?

Oprávněné organizace mohou vybírat a objednávat produkty v Katalogu produktů. Poté e-mailem obdržíte další informace k platbě a rekapitulaci platby. Platbu za hardware zasíláte přímo firmě Compuritas, jejímž zákazníkem se tím Vaše organizace stává. Pokud objednáváte produkty Compuritas nesmí Vaše žádost obsahovat produkty od jiných partnerů. Na záložce Pravidla, podmínky oprávněnosti a omezení najdete ucelený přehled pravidel a omezení pro účast v tomto programu.