Microsoft Discount

Prohlédnout produkty

Slevový program Microsoft vám v rámci TechSoup Česká republika přináší přístup k široké škále softwaru pro neziskové organizace, charity a církevní organizace po celé České republice.

Které verze softwaru společnosti Microsoft jsou k dispozici?

Názvy produktů v programu Microsoft neobsahují označení verzí. Pokud získáte licence na produkt Microsoft prostřednictvím TechSoup, můžete si vybrat, zda stáhnete nejnovější verzi daného produktu, nebo verzi předchozí. Která verze produktu je aktuálně nejnovější, můžete zjistit v dokumentu Current versions of Microsoft products. Software si můžete také stáhnout v jakékoliv dostupné jazykové verzi.

Pravidla & podmínky

Před podáním objednávky v tomto programu si ověřte svou oprávněnost na stránce Pravidla a podmínky programu.

Při žádosti o zlevněné produkty společnosti Microsoft budete požádáni o registraci na portálu Microsoft Nonprofits. Poté nám budete muset skrze tento portál poslat certifikát, který potvrdí, že vaše organizace má na slevu nárok. Platnost tohoto certifikátu je jeden rok. Celý proces je podrobně popsán zde v oddílu Podrobné instrukce.

Organizace oprávněné pro slevový program pak nejsou limitovány počtem objednávek ani licencí, pouze každá objednávka musí obsahovat alespoň 5 položek.