Prostřednictvím TechSoup Česká republika můžete pro svou neziskovou organizaci získat software od společnosti Microsoft. TechSoup Česká republika si za každou darovanou položku účtuje malý administrativní poplatek. Tento poplatek podporuje fungování tohoto dárcovského programu a doplňkových služeb pro organizace, jako je ta Vaše.

Od 5. dubna 2022 mohou o většinu darovaných produktů žádat pouze organizace, které provozují počítačové učebny.

Které verze softwaru společnosti Microsoft jsou k dispozici?

Názvy produktů Microsoftu neobsahují označení verzí. Produkty bez Software Assurance jsou ke stažení pouze v aktuální verzi. Která verze je aktuální, můžete zjistit na stránce aktuálních produktů Microsoft. Kromě toho si můžete stáhnout software v jakékoliv dostupné jazykové verzi.

Pravidla & podmínky

Společnost Microsoft poskytuje neziskovým organizacím určitý počet produktů, o které mohou v každém dvouletém cyklu požádat.

Před podáním objednávky si ověřte svou oprávněnost na stránce Pravidla a podmínky pro tento program.

Licence

Produkty společnosti Microsoft nabízené prostřednictvím TechSoup Česká republika v dárcovském a slevovém programu jsou poskytovány s trvalou licencí. Při žádosti o darovaný nebo zlevněný produkt s trvalou licencí prostřednictvím TechSoup Česká republika ve skutečnosti žádáte o přidělení licencí, nikoli o produkt jako takový.

Chcete-li získat produkty s trvalou licencí bez Software Assurance, použijte administrační centrum Microsoft 365. Chcete-li získat trvale licencované produkty se Software Assurance, budete používat server Volume Licensing Server Center (VLSC).

Přečtěte si, jak tyto produkty stáhnout a spravovat.