Společnost Microsoft věří, že technologie dokáží úžasné věci. Proto podporuje po celém světě tisíce organizací jako ta Vaše a pomáhá jim dosahovat jejich cílů. Ať už je Vaše organizace malá a zaměřená jen na jednu obec, nebo globální nevládní organizace, která pomáhá milionům lidí, společnost Microsoft Vás chce podporovat prostřednictvím softwarových darů, školení a dalších zdrojů.

Prostřednictvím TechSoup Česká republika můžete pro svou nevládní organizaci získat darovaný software od společnosti Microsoft, jako například Windows, Office a stovky dalších produktů. TechSoup Česká republika si za každou darovanou položku účtuje malý administrativní poplatek. Tento poplatek podporuje fungování tohoto dárcovského programu a doplňkových služeb pro organizace, jako je ta Vaše.

Které verze softwaru společnosti Microsoft jsou k dispozici?

Názvy dostupných produktů společnosti Microsoft neobsahují označení verzí. Pokud získáte licence na produkt Microsoft prostřednictvím TechSoup, můžete si vybrat, zda stáhnete nejnovější verzi daného produktu, nebo verzi předchozí. Která verze je aktuálně nejnovější, můžete zjistit na stránce Aktuální verze produktů společnosti Microsoft. Software si můžete také stáhnout v jakékoliv dostupné jazykové verzi.

Pravidla & podmínky

Společnost Microsoft poskytuje neziskovým organizacím určitý počet produktů, o které mohou požádat. Po 4. dubnu 2022 již nebudou softwarové dary od společnosti Microsoft k dispozici. Organizace budou i nadále moci prostřednictvím TechSoup Česká republika získávat zlevněné produkty a cloudové nabídky od společnosti Microsoft.

Před podáním objednávky si ověřte svou oprávněnost na stránce Pravidla a podmínky pro tento program.

Licence

Produkty společnosti Microsoft nabízené prostřednictvím TechSoup Česká republika v dárcovském a slevovém programu jsou poskytovány s trvalou licencí. Při žádosti o darovaný nebo zlevněný produkt s trvalou licencí prostřednictvím TechSoup Česká republika ve skutečnosti žádáte o přidělení licencí, nikoli o produkt jako takový.

Chcete-li získat produkty s trvalou licencí bez Software Assurance, použijte administrační centrum Microsoft 365. Chcete-li získat trvale licencované produkty se Software Assurance, budete používat server Volume Licensing Server Center (VLSC).

Přečtěte si, jak tyto produkty stáhnout a spravovat.