Seznamte se s Počítárnou

POČÍTÁRNA.cz je internetový obchod s vlastní kamennou prodejnou fungující jak v ČR a na Slovensku. Prorazil hlavně díky osobité filosofii zaměřující se na maximální komfort a spokojenost zákazníka. Zaměřuje se na prodej předváděcích i repasovaných notebooků či stolních PC v té nejvyšší kvalitě dle směrnic. Nákup repasované IT techniky je perfektní cesta, jak ušetřit klidně i více jak půlku nákladů a mít stejně výkonnou a kvalitní IT techniku jako u nových zařízení.

Nabídka pro neziskové organizace

Společnost Počítárna chce podpořit neziskové organizace v České republice, a proto nabízí slevu ve výši 5 % na všechny své produkty. Tato sleva se nekombinuje s dalšími akčními slevami.

Dostupné produkty

Pro neziskové organizace jsou k dispozici všechny produkty aktuálně dostupné v katalogu na e-shopu Počítárny.

Doplňující informace o produktech a dostupných službách najdete také na stránce často kladených dotazů.

Jak produkty získat

Pokud máte jako nezisková organizace zájem využít slevy na nákup zařízení u společnosti Počítárna je nutné, abyste byli zaregistrování u TechSoup Česká republika (zde).

Poté se zaregistrujte přímo u společnosti Počítárna na této stránce: Registrační stránka. Při registraci zvolte jako TYP ZÁKAZNÍKA možnost Neziskové organizace. Vyčkejte na potvrzení vaší registrace a aktivaci Vašeho neziskového účtu. Poté přes svůj účet zadejte v e-shopu Počítárny objednávku na požadované produkty. Při výběru produktů uvidíte již ceny se slevou.

Platbu objednávky, dodání, podporu i případné reklamace s vámi vyřizuje přímo společnost Počítárna.