RAYNET CRM je nejoblíbenější české CRM. Jedná se o on-line software, který pomáhá manažerům a fundraiserům neziskových organizací mít přehled o jejich klientech, dárcích nebo přispěvatelích a zároveň tak evidovat, plánovat a vyhodnocovat jednotlivé činnosti. Vznikl v České republice a již od samého počátku jeho tvůrci se snažili pomáhat českému neziskovému prostředí, nyní také ve spolupráci s TechSoup Česká republika.

Jak RAYNET vypadá a co umí? Podívejte se na video.

 

Nabídka pro neziskové organizace

Společnost RAYNET nabízí 50% slevu na svůj CRM software pro všechny neziskové organizace registrované v TechSoup ČR. Cena po slevě je tedy 325 Kč/uživatele/měsíc. Oficíální ceník CRM RAYNET je zde.

 

Přínosy pro organizaci

Online CRM software má jednoduché ovládání, přináší automatizaci rutinních činností a rychlejší správu agendy organizace. Manažerům neziskových organizací, stejně jako fundraiserům tak uvolní ruce od zbytečného papírování a dá jim více prostoru pro samotnou činnost. Vše o svých klientech, dárcích a o tom jak si vaše organizace stojí máte na jednom místě. A díky mobilní aplikaci se k nim dostanete jak v kanceláři i terénu.

Jak můžete RAYNET využít v neziskové organizaci? Podívejte se na video od Nadačního fondu Českého rozhlasu.