Získejte pro svou neziskovou organizaci nebo veřejnou knihovnu software na videokonference a webové konference prostřednictvím programu Zoom pro neziskové organizace přes TechSoup Česká republika.

Produkty Zoom můžete využít ke komunikaci s kolegy, partnery, dárci i dobrovolníky, na platformě Zoom uspořádáte online setkání nebo webináře.

Jak používat Zoom – webinář

 

Pravidla a podmínky

Každá oprávněná organizace může získat v rámci každého fiskálního roku (1. července - 30. června) jeden zlevněný produkt.

Způsobilost své organizace k účasti v tomto programu si můžete ověřit na záložce Pravidla, podmínky oprávněnosti a omezení .

O přístupu k slevám

Pokud produkt nabízený na těchto stránkách obsahuje v názvu "Přístup ke zvýhodněné sazbě", pak se jedná o zprostředkování přístupu k zvýhodněným sazbám daného produktu či služby pro neziskové organizace. To znamená, že poté, co podáte svou žádost a zaplatíte administrativní poplatek TechSoup, zaplatíte ještě za produkt nebo službu přímo dárcovskému partnerovi. Specifické snížené sazby najdete v každém popisu produktu. Tyto sazby jsou k dispozici pouze oprávněným neziskovým organizacím, registrovaným poskytovatelům sociálních služeb a veřejným knihovnám prostřednictvím programu TechSoup Česká republika.