Omlouváme se, tato stránka bude dne 27. 9. od 02:00 do 07:00 SELČ z technických důvodů nedostupná. Po tuto dobu nebude možné se registrovat ani zadávat objednávky a žádosti. Omlouváme se za případné potíže. V případě potřeby nás kontaktujte na mailu podpora@techsoup.cz. Pro technickou podporu volejte 774 000 985, pro administrativní podporu pak telefon 704 389 035. Skrýt toto sdělení.

Platnost registrace účtu mojí organizace vypršela. Co teď?

Pokud se Vám zobrazuje tato zpráva, uběhlo od data Vaší registrace již více než 5 let, a proto musíme podle pravidel programu TechSoup ověřit, že jsou Vaše údaje aktuální. Vypršení platnosti registrace neznamená, že jste přišli o možnost program využívat, jen je potřeba ji po každých 5 letech znovu ověřit.

Jaké budou další kroky?

Prosíme, zkontrolujte, jestli se Vaše organizace stále věnuje stejnému oboru činnosti a zda jsou stále aktuální tyto údaje:

  • kontaktní osoba
  • telefonní číslo
  • primární e-mail
  • sídlo organizace

Pak nám ze své primární e-mailové adresy zašlete na podpora@techsoup.cz zprávu, že je vše v pořádku, případně jak máme tyto údaje aktualizovat. Jako předmět zprávy prosíme uveďte "Revalidace" a a název vaší organizace. Po kontrole či aktualizaci údajů bude Váš účet opět aktivován na dalších 5 let.

Požadavky na revalidaci vyřizujeme standardně do 2 pracovních dnů. Pokud jde o urgentní požadavek nebo budete mít další dotazy či nejasnosti, prosíme obraťte se na nás na e-mail podpora@techsoup.cz nebo telefon +420 774 000 985.