click for english version

 

Máte projekt, ve kterém chcete využít umělou inteligenci (AI) a týká se oblastí pomoci lidem se znevýhodněním nebo životního prostředí? Potřebujete pomoct projekt nakopnout, potkat se s AI konzultanty a poradit se o vašem projektu a získat pro projekt technologickou grantovou podporu od Microsoft?

Přihlaste svůj projekt na HACKAITHON!

Na akci se mohou přihlásit jak neziskové organizace tak komerční startupy či neformální skupiny, pokud jejich projekt spadá do jedné z těchto kategorií:

  • Život bez bariér: projekty, které pomáhají s inkluzivním zaměstnáváním, vykonáváním běžných denních činností či s komunikací lidí se znevýhodněním
  • Životní prostředí: projekty, které se zabývají udržitelným zemědělstvím, podporou biodiverzity, ochranou vodních zdrojů a bojem proti klimatickým změnám.

Akce je určena pro  projekty, které již mají alespoň hrubou strukturu a chtějí buď pomoci nastartovat nebo zkonzultovat obsah projektu a jeho technologickou část. Tyto projekty také mohou od společnosti Microsoft získat podporu při adaptaci AI technologií. Prostřednictvím programu Umělá inteligence pro dobrou věc poskytují finanční prostředky, technologie a odborné poradenství.

Akci HACKAITHON pořádáme ve spolupráci s Microsoft, protože chceme společně pomoci prospěšným projektům, které využívají umělou inteligenci a ukázat tak, že i nejnovější technologie mohou být prospěšné naší společnosti.

Akce proběhne 20. května v pražských prostorách Microsoft (Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4).

Program akce:

----------------

08:00 09:00 Registrace, networkingová snídaně

09:00 – 09:30 Zahájení a základní přehled Microsoft AI for Good grantů

09:30 10:30 Prezentace Microsoft AI technologií - jaké nástroje Microsoft nabízí a jak jsou typicky využívány?

10:30 – 17:00 Příprava projektu – pracovní skupiny (projekt + konzultanti) definují projekt a jeho technologickou architekturu se zaměřením na AI

12:00 – 14:00 oběd formou bufetu (paralelně s programem, přestávky necháme na vás)

17:00 – 17:45 Prezentace projektů a výsledků práce

17:45 18:15 Workshop: Microsoft grant Umělá inteligence pro dobrou věc - zjistěte jak postupovat při podávání grantu

18:00 – 19:00 večeře formou bufetu (paralelně s volným programem)

19:00 – 21:00 volný program – pracovní skupina může dále pokračovat v přípravě projektu či grantové žádosti pokud bude potřeba

----------------

Přihlaste svůj projekt a dejte nám vědět, jaké konzultanty či jakou jinou pomoc potřebujete. Konzultanty s vámi propojíme ještě před akcí, abyste se na HACKAITHONU mohli již plně soustředit spolu s nimi na svůj projekt. Na akci pozveme 8 přihlášených projektů. Přihlášky posílejte do 7. května.

Více informací o konkrétních oblastech podporovaných společností Microsoft najdete zde:

Nejste si jistí, zda se váš projekt na akci hodí? Chcete vědět o akci více informací? Ozvěte se garantce za naši organizaci:

Radka Bystřická
+420 721 360 547
radka.bystricka@sdruzenivia.cz

Jste konzultant a máte zájem o zapojení do HACKAITHONU? Vyplňte tuto konzultantskou přihlášku.

Akci organizujeme společně s a díky finanční podpoře společnosti Microsoft.

Osobní údaje, které nám v ráci projektu poskytnete budeme zpracovávat dle pravidel uvedených zde.