Připravte se na digitální transformaci! 
Přijďte na konferenci Neziskovka 4.0.

S pokračující digitalizací a čtvrtou průmyslovou revolucí za dveřmi je na čase obléknout také tradiční akci Den pro neziskové organizace do nového kabátu. A proto přichází konference Neziskovka 4.0.

Hlavním tématem akce je DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE - budeme mluvit o tom, co to je, co to obnáší, co vám to může jako neziskovým organizacím přinést. Představíme příběhy organizací, které digitální transformací již prošli nebo kterým se podařilo využít nové technologie tak, že zvýšily svůj dopad nebo zlepšili své vnitřní řízení. Akci podporuje a spolupořádá společnost Microsoft a na konferenci se mimo jiné dozvíte, jaké nástroje právě Microsoft může nabídnout pro vaši digitální transformaci.

V rámci dne představíme finalisty soutěže Microsoft NGO Awards a slavnostně vyhlásíme vítěze.

Program akce a další podrobnosti včetně odkazu na registraci na akci najdete na webových stránkách konference:

 

Na konferenci jsou srdečně zváni zástupci českých a slovenských neziskových organizací. Vstup na akci je zdarma po předchozí registraci a je omezen na dva zástupce z jedné organizace. Akce je primárně určena pro ředitele, provozní ředitele a senior manažery z neziskových organizací. 

Akce proběhne 4. dubna 2018 v prostorách společnosti Microsoft v Praze (Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4). Předběžně je program plánován od 9:00 do 17:15. Časy se mohou mírně změnit.

Organizátoři:

                              

 

Více o předchozích ročnících naleznete níže: