Omlouváme se, tato stránka bude dne 27. 9. od 02:00 do 07:00 SELČ z technických důvodů nedostupná. Po tuto dobu nebude možné se registrovat ani zadávat objednávky a žádosti. Omlouváme se za případné potíže. V případě potřeby nás kontaktujte na mailu podpora@techsoup.cz. Pro technickou podporu volejte 774 000 985, pro administrativní podporu pak telefon 704 389 035. Skrýt toto sdělení.
Hledáme a oceňujeme použití technologií v neziskovém sektoru. Uzávěrka přihlášek je již 9. března!

Pojďte s námi šířit do světa příběhy o tom, jak technologie Microsoftu pomáhají dobrým věcem. Inspirujte svým příkladem další neziskovky. Přihlaste příběh vaší neziskové organizace do soutěže Microsoft NGO Awards a vyhrajte ceny, které vám pomohou zviditelnit se a dále se rozvíjet!

Soutěž pro nejinovativnější neziskové organizace vyhlašuje společnost Microsoft ve spolupráci se Sdružením VIA již třetí rok. Společně hledáme příklady dobré praxe, které inspirují ostatní. Chceme ocenit neotřelé způsoby využití technologií, které pomáhají vašim zaměstnancům, klientům nebo dárcům. Oceníme tři nejlepší organizace, které díky technologiím zefektivnily svou činnost, zlepšily dostupnost svých služeb, vytvořily komunitu dobrovolníků nebo díky technologiím od Microsoftu pomohly své cílové skupině.

Pochlubte se svými úspěchy a nebojte se s námi sdílet také svá úskalí a peripetie, se kterými jste se museli potýkat. Nezáleží na tom, jak dlouho již řešení používáte, mezi hodnotící kritéria patří zejména přínosnost pro cílovou skupinu, společenský dopad, míra inovace a originalita nápadu či úspěšnost propojení technologie s životem organizace a jí realizovaných projektů.

Partnery soutěže jsou Compuritas, Asociace společenské odpovědnosti, Nadace Neziskovky.cz a Economia.

Přihlaste svůj příběh

Jaký příběh můžete přihlásit? Každý, ve kterém jde o využití technologií od Microsoftu pro dobrou věc! Může se se jednat o využití cloudových služeb Office 365 pro efektivnější spolupráci a komunikaci, stejně jako o aplikaci vytvořenou na službě Azure nebo IT vzdělávání pro děti či seniory. Přihlásit můžete příběh z oblasti přímé péče, vztahů s dárci, koordinace zaměstnanců a dobrovolníků, z oblasti organizačního rozvoje, úspory nákladů či zlepšení dostupnosti vašich služeb. Nezapomínejte ani na příběhy vašeho CRM produktů, systému projektového řízení či reportingu. Těšíme se na vaše příběhy!

Soutěžní kategorie:
•    Vnější dopad – využití technologií pro cílovou skupinu, dárce či komunitu
•    Organizační rozvoj – využití technologií v rámci chodu organizace či pro zlepšení dostupnosti služeb
•    Výjimečný příběh – zvláštní ocenění za originálně pojatý příběh

Do kategorií zařadí přihlášené příběhy odborná porota. Do kategorie Výjimečný příběh budou automaticky přihlášeny všechny zaslané příběhy.

Ceny pro výherce jednotlivých kategorií:

•    Repasovaný hardware od společnosti Compuritas
•    Voucher v hodnotě 10 000 Kč na software z nabídky TechSoup
•    Bezplatné členství v A-CSR
•    Roční digitální předplatné Hospodářských novin
•    Prezentace příběhů ve Světě neziskovek
•    a další ceny!

 

Pravidla a kritéria soutěže
Do soutěže se mohou hlásit neziskové organizace (právní formy: spolky, pobočné spolky, ústavy, nadace a nadační fondy, obecně prospěšné společnosti a církevní právnické osoby) s příběhem konkrétního využití technologie od společnosti Microsoft. Každá organizace může přihlásit až 2 příběhy.


Přihlašování je otevřeno od 12. 2. do 9. 3. 2018. Vítězné projekty vybere odborná komise složená ze zástupců pořadatele a partnerů soutěže. Z každé kategorie bude vybráno několik nominovaných a z nich následně 3 výherci. Výherci budou vyhlášeni 4. dubna 2018 na akci Neziskovka 4.0, kde proběhne oficiální ocenění a prezentace příběhů.

Vítězné příběhy a detaily z předchozích ročníků najdete na Microsoft NGO Awards 2017 a Microsoft NGO Awards 2016.

 

Organizátoři:

 

                              

                         

 

Partneři: