Vítejte ve Slevovém programu Microsoftu! Tento program umožňuje neziskovým organizacím pořídit legální software od Microsoftu s výraznými slevami oproti běžným komerčním cenám (cenová nabídka Open Charity). O produkty v tomto programu mohou žádat pouze neziskové organizace, které mají platný Microsoft Reseller certifikát. Přehled produktů dostupných v tomto programu najdete zde: katalog produktů slevového programu Microsoft.

Registrace v TechSoup Česká republika

Abychom mohli potvrdit váš status neziskové organizace, musíte být registrováni v programu TechSoup Česká republika, lokálním českém partnerovi společnosti Microsoft, který Slevový program zprostředkovává. Dále je potřeba, aby činnost vaší organizace patřila mezi oblasti podporované společností Microsoft. Více informací o kritériích oprávněnosti společnosti Microsoft najdete zde.

Nejste ještě registrováni v TechSoup? Zaregistrujte se nyní.

Podívejte se, zda splňujete kritéria pro přijetí neziskových organizací do programu TechSoup.

Registrace na portálu Microsoft pro neziskové organizace

Abyste mohli získat slevu na produkty Microsoft, musíte svou organizaci nejprve zaregistrovat na portálu Microsoft pro neziskové organizace. Prostřednictvím tohoto portálu pak pošlete TechSoup Česká republika certifikát, který potvrzuje vaši oprávněnost žádat o slevy na produkty Microsoft.

Upozorňujeme, že vaše žádost o zlevněné produkty může být dokončena až poté, co TechSoup Česká republika obdrží tento certifikát. Certifikát je platný jeden rok.

Pokud chcete prostřednictvím TechSoup Česká republika žádat pouze o produkty z Dárcovského programu Microsoftu, pak tento certifikát není zapotřebí.

Podrobné instrukce

Pokud již jste zaregistrováni na portálu Microsoft pro neziskové organizace, přejděte rovnou na Krok 2.

Krok 1: Registrujte se na portálu Microsoft pro neziskové organizace

 1. Jděte na portál Microsoft pro neziskové organizace a klikněte na Get started.
 2. Následujte pokyny a dokončete registraci (návod zde).

Během 10 pracovních dní obdržíte e-mailem vyrozumění k registraci.

Krok 2: Zašlete nám certifikát potvrzující vaši oprávněnost

 1. Jakmile bude vaše organizace ověřena, jděte znovu na portál Microsoft pro neziskové organizace a klikněte nahoře na stránce na Sign In. Můžete být požádáni o vložení ověřovacího klíče.
 2. Po přihlášení uvidíte přehled nabídek pro neziskové organizace od společnosti Microsoft. Kliknutím na Offers > On-premises software Licenses zobrazte další obsah.


   
 3. Pod nadpisem Software discounts klikněte na tlačítko Send to partner.
 4. Vložte následující údaje a potom klikněte opět na tlačítko Send to partner.
   
  • Company name: Název vaší organizace
  • Contact name: TechSoup 
  • Contact email address: CZECH_Discounts@techsoup.org
  • Your email address: kontaktní e-mail vaší organizace

Nakonec se objeví stránka s potvrzením, že byl certifikát odeslán. TechSoup Česká republika zpracuje váš certifikát do 5 až 10 pracovních dní. Poté obdržíte od TechSoup e-mail s instrukcemi, jak požadované produkty získat.

Máte další otázky?

 

 

Image: