Windows 8.1 pro neziskovky!

Hledáte vyvedenější, rychlejší a moderněji vypadající operační systém? Zkuste nejnovější verzi Windows! Windows 8.1 překlene propast mezi dotykovým displejem a klávesnicí a jako operační systém se stane univerzálnějším napříč všemi zařízeními.

Jemné úpravy rozhraní
Pokud již ve své organizaci používáte Windows 8, po upgradu na verzi 8.1 nedojde k žádné zásadní změně vzhledu, vyjma návratu tlačítka Start. Jeho účel se však lehce odlišuje od tlačítka Start v systému Windows 7 – jedná se o zkratku na obrazovku Start z režimu pracovní plochy.

Užitečnou novinkou je možnost pracovat s aplikacemi Windows 8 ve "snímkovém zobrazení" – můžete vedle sebe mít otevřeny dvě aplikace.

Jednou z největších změn ve Windows 8.1 je vyhledávání. To je nyní univerzální – kombinuje Bing inteligentní vyhledávání, SkyDrive, a váš místní pevný disk. Díky tomu můžete rychle najít informace, i když si nejste 100 % jisti, kde se nacházejí nebo co hledáte.

Rozšiřující aplikace
Kritici vyzdvihují obnovený SkyDrive jako nejlepší z nových funkcí systému Windows 8.1. Nyní můžete synchronizovat nastavení svého počítače se SkyDrive, využít automatické synchronizace či stahovat soubory pro použití offline. Pokud se vyskytnete u jiného počítače, můžete se přihlásit ke svému účtu SkyDrive a cítit se jako doma – budete mít k dispozici své soubory a nastavení. Tato funkce je užitečná, např. máte-li dobrovolníky, kteří sdílejí počítače.

Se systémem Windows 8.1 také získáte nový Internet Explorer 11. Ten je nově více uzpůsoben pro práci na dotykovém displeji, podporuje neomezené množství záložek. IE 11 řadí záložky v dolní části okna prohlížeče, což usnadňuje práci s aoplikací i na tabletech s menšími obrazovkami.  Své záložky navíc můžete synchronizovat s ostatními počítači a tablety s Windows 8.1.

Jak získat Windows 8.1
Windows 8.1 si můžete objednat po přihlášení ke svému účtu na našich stránkách, a to ve formě upgrade či plnohodnotné legalizační sady Get Genuine (na kterou se vztahují speciální podmínky, čtěte prosím přímo v popisu konkrétního produktu).

Vztahuje-li se na vás Software Assurance (např. pokud jste si u nás v posledních dvou letech pořídili upgrade Windows), můžete na Windows 8.1 přejít zdarma prostřednictvím VLSC (Volume Licensing Service Center, více informací na stránce www.techsoup.cz/msvlsc)

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru