Program Google pro neziskové organizace nově v České republice

Máme pro vás skvělou zprávu! Neziskové organizace v České republice mají nyní možnost zapojit se do programu Google pro neziskové organizace a získat tak bezplatný přístup k řadě placených produktů, nástrojů a služeb Google.

Program umožňuje přístup k následujícím službám:

  • Google Ad Grants poskytuje neziskovým organizacím možnost bezplatné inzerce v hodnotě 10.000 dolarů, prostřednictvím které může organizace zvýšit povědomí o své činnosti a propagovat ji směrem k novým cílovým skupinám.
  • YouTube pro neziskové organizace nabízí neziskovým organizacím prémiové funkce umožňující jim získat ze svého kanálu YouTube to nejlepší na podporu své činnosti a poslání.
  • Google Apps nabízí celou řadu podnikových nástrojů - od e-mailu po Dokumenty Google -, které snižují náklady na technologie a podporují spolupráci.

Každá z těchto služeb nabízí neziskovým organizacím skvělý způsob, jak nejen propagovat činnost, kterou vykonávají, ale zároveň pracovat efektivněji samostatně i v týmu.

Program TechSoup Česká republika s potěšením podporuje program Google pro neziskové organizace prostřednictvím ověřování českých neziskových organizací v souladu s celosvětovými pravidly. Doufáme, že díky spolupráci se společnostmi Google a TechSoup Global, bude moci mnoho neziskových organizací těžit z technologických služeb Google a fungovat tak ještě efektivněji.

Jak se zapojit do programu Google pro neziskové organizace v České republice?

Chcete-li se zapojit do programu Google pro neziskové organizace zaregistrujte se na webových stránkách Google pro neziskové organizace (Pokud ještě nemáte účet Google pro svou organizaci, je třeba jej nejprve vytvořit). Jakmile bude Vaše organizace ověřena, získáte přístup k produktům a službám programu prostřednictvím daného účtu Google Vaší organizace.

Chcete-li se dozvědět více o programu Google pro neziskové organizace a jak využívat jeho výhod, podívejte se na stránku FAQ - Google pro neziskové organizace.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru