Důležité informace k uzavření dárcovského programu

Již od svého uvedení do TechSoup v květnu 2005 dárcovský program SAP nabízí oprávněným neziskovým organizacím a veřejným knihovnám v mnoha partnerských zemích svůj Business Intelligence software a další služby. SAP byl po celou tuto dobu poctěn, že může spolupracovat s Techsoup na podpoře cílů a poslání jednotlivých organizací.

V souladu se změnou přístupu společnosti SAP k CSR (corporate social responsibility = společenská odpovědnost firem) ve směru využívání strategických sociálních investic, bude však dárcovský program SAP v programu TechSoup ukončen k 27. březnu 2015. Od tohoto data SAP produkty nebudou součástí programu TechSoup a v rámci tohoto programu již nebudou přijímány žádné žádosti o produkty SAP. Pokud vaše organizace již podala žádost o produkt(y) SAP, administrativní poplatek této žádosti musí být zaplacen do 27. března 2015.

SAP bude i nadále podporovat neziskové organizace prostřednictvím svých dalších CSR aktivit zahrnujících také grantový program SAP, který poskytuje přímé financování pro neziskové organizace. Přečtěte si více na SAP Corporate Social Responsibility (CSR) v České republice,

Organizace budou mít i nadále přístup k podpoře softwaru SAP prostřednictvím SAP Help Portal stejně jako přístup k následujícím zdrojům.

 • SAP Lumira:
 1. Bezplatná SAP Lumira Desktop Personal Edition
 2. SAP Lumira Cloud storage account
 • SAP Community Network (SCN) fórum:
 1. Business Intelligence
 2. Crystal Reports
 3. Dashboard software
 • Bezplatné SCN tutoriály:
 1. Crystal Reports
 2. Crystal Dashboard design
 3. Lumira
 • SAP Learning Hub (některé kurzy jsou k dispozici zdarma po registraci k edici discovery)

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru