Změna v katalogu produktů Microsoft: Stejné produkty, nová jména

Říkáte si, proč v katalogu produktů TechSoup nemůžete již najít jednotlivé verze a edice Microsoft produktů? V rámci zpřehlednění a zjednodušení nabídky Microsoft v rámci programu TechSoup jsme řadu produktů sloučili do obecnějších skupin a přesné verze lze poté vybírat přímo v multilicenčním centru Microsoft VLSC.

Vaše organizace musela dříve žádat o Windows 8.1 a Windows 7 samostatně. Dnes v katalogu najdete jednu obecnou položku Windows OS Upgrade a poté před stahováním a instalací darů ve VLSC si vyberete přesnou verzi produktu. Stejně tak verze Office 2010 a Office 2013 jsme spojili do dvou obecných produktových skupin “Office Professional Plus” a “Office Standard”. Až následně v Microsoft VLSC si Vaše organizace určí přesnou verzi.

Tato výhoda platí pro všechny produkty Microsoft a zahrnuje také plný operační systém Windows Get Genuine

Například: Pokud dnes zažádáte o Office Standard, ve VLSC si můžete vybrat, zda stáhnete Office Standard 2013 či Office Standard 2010. Můžete si také vybrat libovolnou jazykovou verzi.

Jak poznám, která verze produktu je nejnovější?

Všechny nejnovější dostupné verze a jejich zařazení do jednotlivých skupin naleznete v tomto dokumentu.

Jaké verze a edice Windows Upgrade mohu získat?

Potřebujete upgradovat svůj operační systém Windows? Nehledě na požadovanou verzi, žádejte o položku „Windows OS Upgrade“. Poté budete mít ve VLSC na výběr z následujících možností:

  • Windows 8 nebo Windows 7 (nebo kterákoliv současná verze Windows + předchozí verze)
  • Windows Enterprise nebo Windows Pro
  • 32-bit nebo 64-bitová verze
  • jakákoliv dostupná jazyková verze produktu

 

Kterou verzi plného operačního systému Windows mohu získat?

Potřebujete zlegalizovat svůj operační systém Windows? Nehledě na požadovanou verzi, žádejte o položku „Windows OS Get Genuine“. Poté budete mít ve VLSC na výběr z následujících možností:

  • Windows 8 nebo Windows 7 (nebo kterákoliv současná verze Windows + předchozí verze)
  • 32-bit nebo 64-bitová verze
  • jakákoliv dostupná jazyková verze produktu

V rámci Windows Get Genuine lze získat pouze edici Pro. Pokud chcete získat plný operační systém v edici Enterprise, je nutné zažádat nejprve o Get Genuine Pro skrze TechSoup a po jeho instalaci a případném zlegalizování svého operačního systému na něj může být instalován produkt Windows Upgrade v edici Enterprise.

 

Nemohu stáhnout instalační soubor a chtěl(a) bych obdržet instalační disky. Můžete mi jej poslat? Kolik jich budu potřebovat?

TechSoup Česká republika Vám nemůže zaslat instalační disky k Vašim produktům, Vaše organizace si však za určitý poplatek může zažádat o tzv. media kit přímo skrze VLSC. V takovém případě pak lze využít jeden disk k instalaci všech získaných licencí – nemusíte žádat o jeden disk pro každou licenci zvlášť. Stačí Vám jeden disk k jednomu produktu nehledě na počet licencí tohoto produktu.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru