TechSoup je opravdu globální!

Ve středu 18. listopadu 2015 byl TechSoup rozšířen do téměř všech zemí světa (kromě Severní Korey, Súdánu, Íránu, Sýrie a Kuby). Neziskové organizace po celém světě od tohoto data tak mají možnost čerpat technologické a vzdělávací zdroje, které TechSoup nabízí. Při této příležitosti byl spuštěn nový portál TechSoup.Global, odkud se neziskové organizace mohou dostat na dárcovské platformy jednotlivých zemí, registrovat se a získávat softwarové dary a mnoho dalšího. Společně s tím spustil také Microsoft, klíčový dárcovský partner TechSoup, nový web www.microsoft.com/nonprofits, kde najdete vše o výhodách a darech, které společnost Microsoft nabízí neziskovým organizací, a můžete o ně rovnou zažádat.

#NextMillion

Za posledních 20 let se k využívání služeb a výhod TechSoup zaregistrovalo celosvětově již více než 650 000 neziskových organizací a díky tomu pomohl TechSoup již více než 1 milionu jednotlivců pracujících v těchto organizacích ve 125 zemích po celém světě. Pomozte nám získat další milion a ušetřete své organizaci tisíce, které můžete poté efektivněji investovat v rámci naplňování svého poslání. Sledujte TechSoup či TechSoup Česká republika na Facebooku, napište nám svůj příběh a vytvořte tak s námi případovou studii na stránky TechSoup nebo o nás dejte vědět i jinými způsoby.

Meet.TechSoup a poznejte všechny jeho výhody

Navštivte portál meet.techsoup.org a prozkoumejte podrobně, co vše TechSoup nabízí, s jakými partnery spolupracuje a jak z jeho výhod může těžit právě Vaše organizace. Pro veškeré podrobnosti o tom, co nabízí TechSoup Česká republika navštivte přímo stránky www.techsoup.cz. Nabízené produkty dárcovských partnerů naleznete v sekci Katalog produktů. Další nabídky pro neziskové organizace můžete najít v pod odkazem Zajímavé nabídky.

Děkujeme za dosavadní důvěru, a pokud jste nás právě objevili, těšíme se na spolupráci!

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru