Roční předplatné Adobe Creative Cloud plánu Všechny aplikace — přístup ke slevě

adobeproducts_logo.png
Partneři:
Jazyk:
Media:
Platform:
Administrativní poplatek:
CZK 117.00 + 21 % DPH
SKU: G-49669
Popis: 

Adobe Creative Cloud je soubor desktopových a mobilních aplikací a služeb pro kreativní design, vyvíjení a publikaci grafického, video-, audio- či interaktivního obsahu pro tisk, web či mobilní zařízení.

Tato nabídka neobsahuje samotný produkt ale přístup ke slevě na individuální předplatné plánu Creative Cloud Všechny aplikace pro jednoho uživatele. Na první rok užívání služby obdržíte 60% slevu z běžných cen Adobe a 40% slevu na každý další rok. Poté, co si zažádáte o slevu skrze program TechSoup, zaplatíte 235,95 € (včetně DPH) za první rok užívání zvýhodněného předplatného přímo společnosti Adobe. Předplatné služby je účtováno v Eurech a je možné jej hradit pouze platbou kartou nebo přes systém PayPal. Prohlédněte si tabulku Detaily a náklady služby pro podrobnější informace

Služba Creative Cloud je dostupná v českém jazyce, některé aplikace zahrnuté ve službě však nemusí být v češtině k dispozici. Kompletní přehled dostupných jazyků najdete na stránkách Adobe.

Přínosy pro organizaci

Máte-li zkušenosti s vytvářením obrázků, videí či audio obsahu, s grafickým nebo webovým designem, můžete využít plán Creative Cloud k

 • vyprávění příběhů pomocí digitálních obrázků, vektorové grafiky, hlasových záznamů a videa s vysokým rozlišením
 • vytvoření a publikaci tiskových materiálů pro prezentaci Vaší organizace
 • vytvoření designu webových stránek Vaší organizace
 • Předplatné zahrnuje také vždy nejnovější aktualizace softwaru

Zahrnuté aplikace

Plán Všechny aplikace zahrnuje plné verze následujících desktopových aplikacích pro Windows i Mac:

 • Adobe Photoshop CC je grafický editor pro 2D, 3D i pohyblivé grafiky. Kromě řady funkcí pro grafické designery, Photoshop CC nabízí také měřící a analytické nástroje vyvinuté s pomocí vědců a inženýrů.
 • Adobe Photoshop Lightroom CC je program na zpracování a digitální vyvolání fotografií a slouží také jako správce obrázků.
 • Adobe Illustrator CC vektorový kreslící nástroj pro profesionální umělce a designéry.
 • Adobe InDesign CC je program pro návrh a úpravu rozložení stránek v dokumentu určený pro profesionály z oblasti tiskového designu. Obsah programu InDesign může být exportován do řady formátů. Můžete tak své dokumenty publikovat napříč různými tiskovými a elektronickými médii.
 • Adobe Premier Pro CC je program na vytváření a úpravu videí podporující řadu formátů vysokého rozlišení.
 • Adobe After Effects CC je program pro postprodukční tvorbu a úpravu pohybové grafiky a visuálních efektů ve filmu a videu.
 • Adobe Audition CC je digitální audio software pro vícestopé nahrávání a úpravu audio souborů v prostředí nedestruktivních změn.
 • Adobe Dreamweaver CC je profesionální vývojářský nástroj pro design, kódování, vývoj a publikování webových stránek a webových aplikací.

Plán Creative Cloud zahrnuje také další aplikace jako Adobe Flash Professional CC a Adobe Acrobat DC. Úplný přehled aplikací a služeb zahrnutých v tomto plánu je dostupný na stránkách Adobe.

Podpora

Adobe poskytuje telefonní podporu, online chat, fóra a různé tutoriály jako součást plánu Všechny aplikace.

Upozornění

Administrativní poplatek za tento produkt je nevratný a produkt nelze vyměnit.

Způsob distribuce produktu

Poté co TechSoup autorizuje vaši žádost, bude vaší organizaci zaslán e-mail s informacemi o tom jak produkt získat a aktivovat. Instalační soubory k produktu se stahují z oficiálních stránek partnera, nejsou zasílána žádná instalační média.

Detaily a náklady služby

Pokud nenajdete potřebné informace v následující tabulce, zkuste se podívat na často kladené dotazy k Adobe programu.

Systémové požadavky

Viz systémové požadavky Creative Cloud.

Zvýhodněná sazba

Žádostí o tuto položku můžete získat přístup k 60% slevě na individuální předplatné plánu Creative Cloud Všechny aplikace pro jednoho uživatele na první rok užívání služby. Po podání žádosti o tuto slevu nejprve zaplatíte administrativní poplatek TechSoup. Samotné členství za zvýhodněnou sazbu pak platíte přímo společnosti Adobe. Můžete si vybrat, zda zaplatíte jednorázově za celý první rok či postupně měsíčně. Pořízení předplatného je spjato se závazkem platby celého ročního cyklu.

Následující roky užívání jsou nabízeny s 40 % slevou z běžné sazby. Můžete si poté opět vybrat, zda zaplatíte jednorázově vždy za celý rok či postupně měsíčně.

Poznámka: během tohoto procesu budete informováni, že Vaše předplatné bude po roce automaticky obnoveno za běžné ceny. Ve skutečnosti však obdržíte 40% slevu z běžné ceny.

Licence

Aktivní zvýhodněné předplatné umožňuje jednomu uživateli stáhnout a využívat jakýkoliv produkt Creative Cloud. Tato nabídka je určena pouze pro uživatele, kteří jsou zaměstnanci či dobrovolníky dané organizace.

Pokud jste si pořídil(a) uživatelskou licenci, můžete software instalovat a používat také na svém druhém počítači. Tento druhý počítač může být domácí počítač či přenosné zařízení využívající operační systém Windows nebo Mac OS. Nemůžete však používat software souběžně na obou zařízeních.

Pokračování služby po uplynutí prvního roku

Na první rok užívání služby obdržíte 60% slevu z běžných cen. Pokud své předplatné poté nezrušíte, bude Vám v dalších letech automaticky účtováno předplatné s 40% slevou.

Přenositelnost předplatného

Předplatná jsou zřizována na individuální úrovni. E-mailová adresa uživatele je propojena s Adobe ID. U individuálního předplatného nemůže Vaše organizace měnit Adobe ID či heslo daného uživatele. Proto je v případě, že zaměstnanec či dobrovolník organizaci opustí, nutné změnit potřebné fakturační údaje. Pro další informace o tomto produktu navštivte Dárcovský program Adobe a často kladené dotazy.

Nabídka není dostupná pro současné uživatele

Tato nabídka není dostupná pro současné uživatele služby Creative Cloud. Organizace nicméně může zažádat o nové předplatné pro jednotlivce ve své organizaci, kteří zatím službu nevyužívají.

Zrušení

Pokud své předplatné zrušíte během prvních 30 dnů používání, Adobe Vám navrátí celou zaplacenou částku. Pokud své předplatné zrušíte po 30-ti dnech od zavedení, Adobe Vám vyplatí zpět polovinu zbývající částky. Bez ohledu na to, zda jste zvolili roční či měsíční platbu předplatného, jste po zrušení povinni zaplatit polovinu zbylého ročního předplatného.

Po zrušení předplatného přestanou Vaše aplikace Creative Cloud fungovat. Budete však moci stále využívat bezplatných výhod předplatného služby Creative Cloud, které zahrnují cloudové úložiště o velikosti 2 GB a využití dalších služeb.

Pokud v cloudovém úložišti Creative Cloud budou po zrušení Vašeho předplatného uloženy soubory o velikosti větší než 2 GB, přijdete o část souborů, která přesahuje tuto hraniční velikost. Nezapomeňte své soubory proto zálohovat.

Požadována platba kreditní kartou či prostřednictvím PayPal účtu

Pro zaplacení a obdržení předplatného budete požádání o vložení čísla své kreditní karty, debetní karty či PayPal účtu.

Requirements: 
.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru