Tvořte a inspirujte pomocí Adobe Creative Cloud

TechSoup s radostí oznamuje a spouští nejnovější nabídku v rámci partnerského programu Adobe: Creative Cloud.

Creative Cloud se vyvinul z Creative Suite – sady aplikací pro vytváření grafiky, videí a audio záznamů, interaktivního obsahu pro tisk, web či mobilní zařízení. Ve službě Creative Cloud můžete pro publikaci právě svého příběhu využít řadu médií.

V rámci programu TechSoup máte nyní přístup ke slevě 60 % v prvním roce předplatného Adobe Creative Cloud plánu Všechny aplikace. Po prvním roce bude sleva automaticky změněna na 40 % z běžného předplatného, která bude platná do ukončení využívání předplatného. Pokud je Vaše organizace oprávněna žádat o služby v rámci partnerského programu Adobe, může žádat o tolik předplatných, kolik potřebuje.

Plán Všechny aplikace zahrnuje plnou verzi každé z Adobe Creative Cloud aplikací, plný přístup k vztahujícím se službám, přístup ke komunitě Behance a cloudové úložiště o velikosti 20 GB. Nespornou výhodou jsou zahrnuté aktualizace a upgrady bez dodatečných nákladů. Více informací a detailů o jednotlivých předplatných naleznete na stránce programu.

Je to to pravé pro moji organizaci?

Creative Cloud je kompletním řešením pro organizace, které při naplňování svého poslání vytvářejí a publikují digitální fotografie, vektorovou grafiku, webové stránky, videa či jiný kreativní obsah. Zvýhodněné předplatné nabízené skrze TechSoup je tak ideální pro organizace, které plánují během minimálně jednoho roku využívat více než jednu aplikaci Adobe.

Jak to funguje?

Zahrnuté programy

Creative Cloud obsahuje více než 20 desktopových aplikací, mimo jiné také oblíbené programy jako Photoshop, Illustrator, InDesign či Dreamweaver. Úplný list aplikací naleznete na webových stránkách Adobe. Lze si stáhnout všechny programy nabízené v rámci předplatného najednou či pouze jednu, aplikaci, kterou právě potřebujete.

 

 

Zahrnuté služby

Creative Cloud nabízí rovněž neomezený přístup k dalším službám Adobe – Typekit, knihovna Adobe s nepřeberným množstvím fontů, PhoneGap Build, platforma pro vývoj mobilní aplikace, Business Catalyst, Adobe webhostingová platforma, Behance ProSite či přizpůsobitelná stránka pro portfolio. 

 Cloudové nástroje

Každé předplatné obsahuje rovněž cloudové úložiště o velikosti 20 GB, kde můžete ukládat a synchronizovat své Adobe soubory ve formátech PSD, AI, INDD, PDF i dalších. Toto úložiště je dostupné na jakémkoliv počítačovém zařízení.

Případové studie

Zajímává Vás, jak využívají produkty Adobe jiné neziskové organizace? Podívejte se na následující příklady:

Další příběhy neziskových organizací, které byly vytvořeny pomocí Adobe najdete také na stránce Storymakers na webu TechSoup.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru