Symantec Endpoint Protection Small Business Edition, ochrana pro 1 koncové zařízení

G-48505.png
Partneři:
Kategorie:
Jazyk:
Media:
Platform:
Administrativní poplatek:
CZK 91.00 + 21 % DPH
SKU: G-48505
Awaiting organisation qualification
Popis: 


Symantec Endpoint Protection Small Business Edition je bezpečnostní software, který chrání notebooky, osobní počítače a servery v síti organizace (koncová zařízení - "endpoints"). Chrání proti virům, červům, trojským koním, spyware, adware, rootkitům, a zatím neřešeným hrozbám ("zero-day" útoky). Tento produkt je obzvláště vhodný pro organizace s 5 až 100 koncovými zařízeními.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné k použití tohoto produktu na jednom koncovém zařízení. Předplatné zahrnuje aktualizaci ochrany a stahování nových funkcionalit.

Přínosy pro Vaši organizaci

Pokud máte zkušenosti se síťovou administrací, můžete Symantec Endpoint Protection využít pro:

  • centrální správu ochrany všech koncových zařízení v síti vaší organizace,
  • správu koncových zařízení odkudkoli a minimalizaci nákladů na správu díky cloudovému způsobu správy.

Hlavní funkce

Symantec Endpoint Protection Small Business Edition obsahuje mnoho funkcionalit standardní verze Endpoint Protection aplikace. Vše je možné spravovat přes jedinou konzoli:

  • Cloudová správa nebo správa z vlastního zařízení: síťoví administrátoři mají možnost spravovat koncová zařízení přes cloudovou webovou aplikaci nebo lokálně z vlastního serveru. Pozor: Pokud máte v síti koncová zařízení běžící na Mac OS X, nemůžete cloudovou správu používat.
  • Antivirus a antispyware: Endpoint Protection vyhledává jak viry tak bezpečnostní rizika.
  • Desktop firewall: firewall brání neautorizovaným uživatelům v přístupu k počítačům a k sítím, které jsou připojeny k internetu.
  • Prevence vniknutí: systém prevence vniknutí (intrusion prevention system - IPS) působí jako druhá vrstva obrany hned po firewallu.
  • Proaktivní vyhledávání hrozeb: tento scan systému analyzuje chování aplikací a procesů a vyhodnocuje zda nevykazují charakteristické rysy napadení.

Small Business Edition neobsahuje funkcionality kontroly zařízení a aplikací, které jsou vhodné spíše pro větší organizace.

Podpora, obnova a upgrade

Tento produkt je identický se stejnou verzí produktu, která je nabízena přes stránky Symantec a zahrnuje standardní podporu, obnovu i možnosti upgrade jako komerční produkt.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný.

Získání (stažení) produktu?

Očekávejte dva e-maily. Pokud je vaše žádost o dar schválena, TechSoup vám odešle zprávu s touto informací a s předběžnými informacemi jak produkt získat na e-mailovou adresu vaší organizace. Krátce na to vám dárcovský partner zašle e-mail s informacemi potřebnými k dokončení instalace a aktivace produktu.

Systémové požadavky

Requirements: 

.

Cena: CZK 91.00