Symantec Endpoint Protection Small Business Edition, ochrana pro 1 koncové zařízení

G-48505.png
Partneři:
Kategorie:
Jazyk:
Media:
Platform:
Administrativní poplatek:
CZK 96.00 + 21 % DPH
SKU: G-48505
Popis: 


Symantec Endpoint Protection Small Business Edition je bezpečnostní software, který chrání notebooky, osobní počítače a servery v síti organizace (koncová zařízení - "endpoints"). Chrání proti virům, červům, trojským koním, spyware, adware, rootkitům, a zatím neřešeným hrozbám ("zero-day" útoky). Tento produkt je obzvláště vhodný pro organizace s 5 až 100 koncovými zařízeními.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné k použití tohoto produktu na jednom koncovém zařízení. Předplatné zahrnuje aktualizaci ochrany a stahování nových funkcionalit.

Poznámka: Nelze nainstalovat agenta Endpoint Protection na koncových Mac počítačích. K instalaci však můžete použít cloud konzoli Norton Security for Mac.

Přínosy pro Vaši organizaci

Pokud máte zkušenosti se síťovou administrací, můžete Symantec Endpoint Protection využít pro:

  • centrální správu ochrany všech koncových zařízení v síti vaší organizace,
  • správu koncových zařízení odkudkoli a minimalizaci nákladů na správu díky cloudovému způsobu správy.

Hlavní funkce

Symantec Endpoint Protection Small Business Edition obsahuje mnoho funkcionalit standardní verze Endpoint Protection aplikace. Vše je možné spravovat přes jedinou konzoli:

  • Správa založená na cloudu: Správci sítí spravují koncová zařízení prostřednictvím webového prohlížeče pomocí služby cloud management.
  • Antivirus a antispyware: Endpoint Protection vyhledává jak viry tak bezpečnostní rizika.
  • Desktop firewall: firewall brání neautorizovaným uživatelům v přístupu k počítačům a k sítím, které jsou připojeny k internetu.
  • Prevence vniknutí: systém prevence vniknutí (intrusion prevention system - IPS) působí jako druhá vrstva obrany hned po firewallu.
  • Proaktivní vyhledávání hrozeb: tento scan systému analyzuje chování aplikací a procesů a vyhodnocuje zda nevykazují charakteristické rysy napadení.

Small Business Edition neobsahuje funkcionality kontroly zařízení a aplikací, které jsou vhodné spíše pro větší organizace.

Podpora, obnova a upgrade

Tento produkt je identický se stejnou verzí produktu, která je nabízena přes stránky Symantec a zahrnuje standardní podporu, obnovu i možnosti upgrade jako komerční produkt.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný.

Získání (stažení) produktu?

Očekávejte tři e-maily. Až TechSoup vaši žádost o dar schválí, zašleme na e-mailovou adresu vaší organizace e-mail s předběžnými informacemi, jak tento produkt získat.

Krátce poté vám Symantec pošle dva e-maily. Jeden z nich bude obsahovat sériové číslo, které budete potřebovat ke stažení a instalaci produktu.

Systémové požadavky

Requirements: 

.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 375

registrovaných neziskovek

426 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

48 883

zprostředkovaných licencí a hardwaru