Norton Security Deluxe jednoleté předplatné

G-49145.jpg
Partneři:
Kategorie:
Jazyk:
Media:
Platform:
Administrativní poplatek:
CZK 241.00 + 21 % DPH
SKU: G-49145
Popis: 

Norton Security chrání počítače, tablety a chytré telefony proti nejnovějším online hrozbám a kromě toho také obsahuje nástroje na vylepšení systému těchto přístrojů. Většinu práce vykonává Norton Security na pozadí. Spotřebovává přitom minimum zdrojů a nevyžaduje od uživatele velkou interakci.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné pro jednoho uživatele k použití tohoto produktu až na pěti zařízeních. Předplatné zahrnuje aktualizaci ochrany a stahování nových funkcionalit. Pokud není předplatné po roce obnoveno, ochrana zcela přestane působit. Organizace, které potřebují ochránit více než jednoho uživatele, by měly zvážit pořízení spíše Norton Small Business nebo Symantec Enterprise produktů.

Přínosy pro Vaši organizaci

Nortnon Security můžete využít k:

  • ochraně dat vaší organizace před viry, spyware, malware a dalšími hrozbami,
  • snížení nákladů na správu zařízení tím, že zařízení poběží efektivně a bez zádrhelů,
  • zabránění neautorizovaného přístupu k vašim zařízením a tím k prevenci krádeže dat a informací, instalace a spouštění neautorizovaných programů a dalších nežádoucích a nebezpečných změn ve vašich zařízeních.

Hlavní funkce

  • 24/7 ochrana před hrozbami: kombinuje několik obranných technologií vycházejícíh z analýzy sítě, dat, reputace a chování programů a systému.
  • Nastavení mobilních zařízení: kontroluje aplikace vzhledem k potenciálnímu ohrožení soukromí, vysoké spotřebě baterie a dat, dalé vyhodnocuje možné pokusy o vniknutí do zařízení.
  • Lokalizace mobilního zařízení: vzdáleně lokalizuje ztracená nebo ukradená zařízení, zamkne je nebo vymaže všechna data.
  • Vylepšení výkonu počítače: poskytuje nástroje, které spraví běžné problémy s počítačem, uvolní paměť, odstraní nepotřebná data a vyčistí pevný disk. (pouze Windows)
  • Správa hesel: zapamatuje si, zabezpečí a automaticky vkládá uživatelská jména a hesla, generuje nová hesla. (pouze Windows)

Nejnovější verze

Tento popis produktu odpovídá verzi Norton Security, která byla vydána v září 2014. Když však stáhnete produkt Norton na základě daru této licence, získáte nejnovější dostupnou verzi. Nově vydané aktualizace jsou instalovány automaticky.

Podpora, obnova a upgrade

Tento produkt je identický se stejnou verzí produktu, která je nabízena přes stránky Symantec a zahrnuje standardní podporu, obnovu i možnosti upgrade jako komerční produkt.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný. Záruka vrácení peněz, kterou Symantec nabízí, se na tento produkt nevztahuje vzhledem k tomu, že se jedná o darovanou licenci.

Získání (stažení) produktu?

Pokud je Vaše žádost o dar schválena, TechSoup Vám odešle zprávu s instrukcemi ke stažení a aktivaci produktu na e-mailovou adresu vaší organizace.

Systémové požadavky

Requirements: 

.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 375

registrovaných neziskovek

426 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

48 883

zprostředkovaných licencí a hardwaru