Symantec Mail Security 7.5 for Microsoft Exchange, ochrana pro 1 uživatele

G-45519.png
Partneři:
Jazyk:
Media:
Platform:
Administrativní poplatek:
CZK 118.00 + 21 % DPH
SKU: G-45519
Popis: 


Symantec Mail Security pro Microsoft Exchange kombinuje funkcionalitu antiviru, anti-spamové technologie a flexibilního filtrování obsahu. Může být použit s Exchange Server 2007, 2010, 2013 nebo 2016.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné k použití tohoto produktu, aktualizacím ochrany a k novým funkcionalitám. Tento produkt NEOBSAHUJE Microsoft Exchange software.

Přínosy pro Vaši organizaci

Symantec Mail Security můžete využít k:

 • ochraně vaší organizace před bezpečnostními hrozbami a malwarem přenášenými skrze e-maily,
 • lepšímu zachycení reklamních mailů a spamu.

Hlavní funkce

 • Antivirové technologie:
  • skenuje jak příchozí tak odchozí e-maily včetně příloh předtím, než mohou být jiné aplikace či procesy ovlivněny,
  • detekuje viry, červy, trojské koně, spyware, phishing a DDoS útoky a reaguje na ně dle pravidel daných administrátory,
  • umožňuje administrátorům vytvořit seznam důvěryhodných odesílatelů a příjemců,
  • automaticky aktualizuje virovou databázi.
 • Ochrana proti spamu: zachytí 99 procent spamu (nebo nevyžádaných hromadných mailů).
 • Filtrování obsahu: filtruje a blokuje nevhodný obsah i důvěrné (tajné) informace v příchozích i odchozích zprávách. Nastavitelný filtr může kontrolovat názvy příloh i jejich obsah, specifická slova, fráze, předměty e-mailů a odesílatele.
 • Administrátorská konzole: umožňuje centralizovanou správu více Exchange serverů, ale i jednoho samostatného. Administrátoři mohou nastavovat pravidla konfigurace serverů, notifikace, upozornění a reporty. Konzole nemusí být nainstalována na stejném počítači, na kterém běží Mail Security.
 • Reporty: umožňuje tvorbu reportů pro jednotlivé servery nebo celkového reportu, který dává dohromady data ze všech serverů ve skupině.

NFR verze

Přes TechSoup je dostupná pouze NFR (Not For Resale) verze tohoto produktu. NFR verze znamená, že produkt není možné přeprodat či převést. NFR verze produktu nelze upgradovat na nové edice produktu. Pokud máte zájem o novější edici produktu, musíte přes TechSoup zadat novou žádost o dar. NFR produkty také nezahrnují telefonní asistenci s řešením problémů. On-line podpora zdarma je však dostupná na stránkách Symantec ve formě informací a diskuzních fór.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný.

Získání (stažení) produktu?

Očekávejte tři e-maily. Až TechSoup vaši žádost o dar schválí, zašleme na e-mailovou adresu vaší organizace e-mail s předběžnými informacemi, jak tento produkt získat.

Krátce poté vám Symantec pošle dva e-maily. Jeden z nich bude obsahovat sériové číslo, které budete potřebovat ke stažení a instalaci produktu.

Systémové požadavky

Requirements: 

.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

3 923

registrovaných neziskovek

379 943 169 Kč

hodnota darovaného IT

43 081

darovaných licencí a hardwaru