Symantec Endpoint Protection (ochrana pro 1 koncové zařízení)

EPP_product_shot_small.gif
Partneři:
Kategorie:
Jazyk:
Media:
Platform:
Administrativní poplatek:
CZK 144.00 + 21 % DPH
SKU: G-45518
Popis: 

Symantec Endpoint Protection 14.1 chrání notebooky, osobní počítače a servery (endpoints - koncová zařízení) v síti proti virům, červům, trojským koním, spyware, adware, rootkitům, a zatím neřešeným hrozbám ("zero-day" útoky). Produkt zahrnuje klientský software, který běží na koncových zařízeních, a software pro správu, který běží na serveru. Tento produkt je nejvíce vhodný pro organizace s více než 100 koncovými zařízeními.

Tímto darem získáte jednoleté předplatné k použití tohoto produktu, aktualizacím ochrany a k novým funkcionalitám.

Přínosy pro Vaši organizaci

Pokud máte zkušenosti se síťovou správou, můžete Symantec Endpoint Protection použít k centrální správě ochrany všech koncových zařízení v síti vaší organizace.

Hlavní funkce

Symantec Endpoint Protection kombinuje mnoho Symantec technologií. Vše je možné přitom spravovat přes jedinou konzoli:

  • Vícevrstvá orchrana: Endpoint Protection analyzuje vlastnosti, chování a historii potenciálních malware souborů. Zároveň poskytuje systémový firewall a předchází vniknutí a zneužití.
  • Umělá inteligence a strojové učení: Produkt nasazuje strojové učení na koncových zařízeních i v cloudu a přidává mechanismy umělé inteligence v cloudu. Symatec hlídá hrozby na více než 175 miliónů koncových zařízení a 57 miliónů senzorů útoků.
  • Kontrola zařízení: Endpoint blokuje nebo naopak umožňuje přístup z různých zařízení, například připojeným přes USB, infračervené spoje, FireWire, SCSI, sériové a paralelní porty.
  • Kontrola aplikací: Tato funkce blokuje nebo naopak povoluje aplikace, které se snaží využívat systémové zdroje.
  • Bezpečná ladění: Administrátoři mohou naladit úroveň detekce a blokování, aby optimalizovali ochranu a získali lepší viditelnost podezřelých souborů. Mohou to provést pomocí cloudové konzoly, která se integruje s správcem SEP v provozu.
  • Malá stopa: Možnosti vyhledávání v cloudu redukují využítí šířky pásma a velikost definičních souborů o 70 procent oproti předchozí verzi.

   Více o Symantec Endpoint Protection 14.1 naleznete ZDE.Podpora a obnova

Produkt zahrnuje 12-ti měsíční podporu.Jste zároveň oprávněni aktualizovat svůj software na nejnovější verzi produktu a stahovat pravidlené definiční aktualizace.

Své předplatné můžete každý rok obnovit pořízením dalšího produktu přes TechSoup před vypršením vašeho předplatného.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný.

Získání (stažení) produktu?

Očekávejte tři e-maily. Až TechSoup vaši žádost o dar schválí, zašleme na e-mailovou adresu vaší organizace e-mail s předběžnými informacemi, jak tento produkt získat.

Krátce poté vám Symantec pošle dva e-maily. Jeden z nich bude obsahovat sériové číslo, které budete potřebovat ke stažení a instalaci produktu.

Systémové požadavky

Features: 

.

Requirements: 

.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 375

registrovaných neziskovek

426 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

48 883

zprostředkovaných licencí a hardwaru