Tableau Desktop Professional, dvouleté předplatné

tableau_logo
Partneři:
Media:
Jazyk:
Platform:
Kategorie:
Administrativní poplatek:
CZK 1,374.00 + 21 % DPH
SKU: G-49565
Popis: 

Tableau Desktop Professional je software sloužící pro datovou analýzu a její vizualizaci. Jednoduchým ovládáním umožní uživateli připojení k většině typů databází a tabulek a umožní také vytváření a sdílení interaktivních vizualizací a reportů. Žádné programování není potřeba.

Tento dar poskytuje jednou dvouletou licenci pro jednoho uživatele. Uživatel může produkt používat až na dvou zařízeních. Pokud není po dvou letech licence obnovena, produkt přestane zcela fungovat. Více informací o předplatném níže.

Přínosy pro Vaši organizaci

Tableau Desktop Professional můžete využít ke:

  • zkrácení času potřebného na tvorbu reportů,
  • poskytnutí transparentního reportingu pro dárce skrze interaktivní vizualizace, které ilustrují postup vašich projektů a programů a jejich dopad,
  • analýze trendů v dárcovství, abyste mohli efektivněji zaměřovat své marketingové kampaně a fundraising,
  • provádění rychlých a detailních analýz propojením více datových zdrojů.

Znalost struktury dat je k analýze vhodná, nikoliv však nutná. Pokud nemáte problém s vytvářením tabulkových přehledů, měli byste bez problémů být schopní se naučit pracovat i s Tableau.

Hlavní funkce

  • Připojení k více datovým zdrojům: Tableau dokáže přistupovat k datům z různých zdrojů, například Excel, Salesforce, Acces nebo SQL databáze.
  • Výběr způsobu vizualizace: v závislosti na tom, jaká data chcete prezentovat, je můžete nechat zobrazit na mapě nebo v podobě sloupcových grafů, koláčových grafů, teplotních map, a mnohých dalších.
  • Reporty: můžete vytvořit reporty, které zobrazují více různých typů vizualizací najednou.
  • Příběhy: můžete vytvořit přehled, který bude obsahovat soubor tabulek a reportů, které spolu dohromady vytvoří informační celek. Uživatelé pak klikají na jednotlivé odkazy v navigaci příběhu a prochází souborem těchto tabulek a reportů.
  • Filtrace: k jednotlivým vizualizacím můžete nastavit filtry, které pak může použít k zobrazení pouze vybrané části dat. Například budete chtít mít možnost zobrazit data jen pro určitý region nebo příjmovou skupinu.
  • Sdílení: Vaše Tableau přehledy můžete sdílet s dalšími uživateli Tableau Desktop, a to jako obrázky nebo PDF dokumenty. Sdílet je můžete zdarma přes Tableau Reader nebo online přes Tableau Public.

Více o funkcionalitě produktu se můžete dozvědět na stránkách Tableau, které obsahují také galerii příkladů vizualizací.

Podpora

Tableau poskytuje podporu skrze svou online znalostní bázi, online tréninky a přístup k pracovníkům podpory.

Vybírejte pečlivě

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný.

Získání (stažení) produktu?

Pokud je Vaše žádost o dar schválena, TechSoup Vám odešle zprávu s instrukcemi ke stažení a aktivaci produktu na e-mailovou adresu vaší organizace.

Systémové požadavky

Systémové požadavky Viz systémové požadavky Tableau Desktop Professional.
Pokračování služby po dvou letech Své předplatné můžete obnovit tak, že přes TechSoup zažádáte o další předplatné před expirací Vašeho současného předplatného. Tableau Vás 30 dní před vypršením předplatného upozorní jak e-mailem tak notifikací přímo v aplikaci.
Stávající uživatelé mohou žádat Nabídka je platná i pro stávající uživatele předplatného Tableau.
Uživatelé zkušební verze Tableau Desktop Professional Pokud jste využili bezplatnou zkušební verzi nebo již dříve stáhli zkušební verzi na svůj počítač, můžete tuto licenci použít na aktivaci plné verze ze zkušební.
Features: 
.
Requirements: 
.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 187

registrovaných neziskovek

406 120 458 Kč

hodnota darovaného IT

46 250

darovaných licencí a hardwaru