Počítače a monitory aneb Hardware v TechSoup!Tým TechSoup Česká republika navázal před několika měsíci spolupráci s mladou rakouskou firmou Compuritas GmbH repasující počítače a počítačovou techniku a výsledkem této spolupráce je nová nabídka pro neziskové organizace na stránkách TechSoup.

Skrze Katalog produktů si nyní mohou oprávněné neziskové organizace objednat počítače či monitory firmy Compuritas za velmi příznivé ceny. V nabídce naleznete počítače pro běžnou kancelářskou činnost i vysoce výkonné stroje. Veškeré nabízené počítače obsahují operační systém Windows a kancelářský balík MS Office.

 

                                                               

 

A co je to vlastně repasované IT? Tato zařízení jsou již použitá, nicméně plně funkční, pouze už nesplňují nejnovější IT trendy a vysoké nároky firem, které je proto vyřadily. Protože však o takováto zařízení stále stojí řada organizací i jednotlivců, rozhodla se mimo jiné také firma Compuritas tento vyřazený hardware získávat, ve svých dílnách profesionálně opravit a připravit pro další odběratele. Tito odběratelé nejen, že ušetří finance, ale také značně šetří životní prostředí.

Více o programu naleznete v sekci Partnerské programy. Přehled pravidel a omezení programu jsou k dispozici na stránce Pravidla a podmínky.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

3 448

registrovaných neziskovek

340 566 586 Kč

hodnota darovaného IT

38 536

darovaných licencí a hardwaru