Microsoft nabízí neziskovým organizacím svůj vlajkový produkt Azure zdarma

Microsoft rozšířil nabídku produktů a služeb o cloudové služby Microsoft Azure. Azure tak přibyl do portfolia technologií, které společnost Microsoft nabízí zdarma či za zvýhodněných podmínek neziskovým organizacím po celém světě. Organizace tak mohou plánovat i náročnější projekty s pomocí nejmodernějších IT nástrojů, aniž by byly limitovány svým rozpočtem.

Registrované neziskové organizace oprávněné pro dárcovský program Microsoft nyní mohou zdarma využívat služby v rámci cloudové platformy Azure až do hodnoty 5000 USD ročně. Takzvané kredity Azure se v této výši budou každoročně obnovovat, neziskové organizace tak mohou své projekty plánovat dlouhodobě. V nabídce cloudových služeb zůstává Office 365, které organizace mohou využívat již od roku 2013. Dále Microsoft nabízí nově v cloudu pro neziskové organizace Dynamics 365 (CRM), Power BI nebo Enterprise Mobility

„Věříme, že náš cloud pomůže neziskovým organizacím, aby toho zvládly ještě více a pracovaly ještě efektivněji. Právě to je jeden z hlavních důvodů, proč je Azure tak úspěšný u našich firemních zákazníků,“ vysvětluje Dalibor Kačmář, manažer divize Cloud a Enterprise řešení ve společnosti Microsoft. „Dalším důvodem, proč by měly neziskové organizace uvažovat o přesunu do cloudu, je i úspora nákladů a efektivnější správa dat v bezpečném prostředí. Tím, že se neziskové organizace nemusí díky cloudu starat o technologické zázemí, mají více prostředků i času pomáhat druhým,“ dodává Dalibor Kačmář.

Další informace o nabídce a možnostech, které Microsoft pro neziskové organizace připravil, najdete v angličtině na stránce microsoft.com/nonprofits.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru