Co přinesl rok 2016 v programu Techsoup? - čísla, grafy, hodnocení

 

Také letos Vám přinášíme základní čísla a informace o tom, jak jsme si v programu TechSoup vedli v minulém roce 2016 (pro zobrazení v plném rozlišení klikněte na obrázek):

Kromě všeho zmíněného jsme v roce 2016 se společností Microsoft také poprvé vyhlásili soutěž Microsoft NGO Awards, kam mohou neziskové organizace příhlásit své příběhy
o využití Microsoft technologií pro doboru věc. Vyhlášení a ocenění vítězů pak proběhlo na již tradičním Dni pro neziskové organizace 2016. A protože věříme, že příběhů neziskových organizací jsou spousty a stále se rodí nové, soutěž Microsoft NGO Awards vyhlásíme i v roce 2017. Sledujte naše stránky, již brzy zde naleznete přihlašovací formulář.

A pro inspiraci zatím můžete shlédnout video vítězné organizace z minulého roku.

Moc děkujeme za podporu všem partnerům a neziskovým organizacím. Bez Vás by program TechSoup Česká republika nemohl fungovat. Pro přehled všeho, co Vám v současné době můžeme ve spolupráci s dárcovskými a dalšími partnery nabídnout navštivte sekci Přehled produktů. Pro informace o dalších technologických nástrojích a projektech určených speciálně pro neziskové organizace navštivte Zajímavé nabídky a pokud si s některým nástrojem nevíte rady, mrkněte do sekce Vzdělávání - třeba zde najdete materiály či akci přímo pro Vás.

A protože se rádi rozvíjíme, vězte, že i v tomto roce 2017 Vás čeká kromě již zavedených softwarových darů, nabídky dalších technologických výhod a vzdělávání, také spousta novinek.

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na další společný rok!

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru