Autodesk Product Design Collection, jednoleté předplatné

product-design-collection-badge-1024.preview.jpg
Partneři:
Media:
Jazyk:
Kategorie:
Platform:
Administrativní poplatek:
CZK 5,846.00 + 21 % DPH
SKU: G-50008
Popis: 

Autodesk ® Product Design Collection je software pro tvorbu 3D produktových návrhů. Podporuje 3D design, vizualizace, simulace a nástroje pro spolupráci.

Tento dar poskytuje předplatné Product Design Collection na jeden rok pro jednoho uživatele, které opravňuje k instalaci a spuštění daného softwaru na jednom počítači, a 25 GB cloudového úložiště A360. Software zahrnuje aplikaci AutoCAD ® , Inventor ® a další. Podívejte se na úplný seznam zahrnutých aplikací a Mac-kompatibilních programů .

Přínosy pro organizaci

Pokud máte zkušenosti s 2D a 3D produktovým designem a vývojem, můžete pomocí Product Design Collection vytvářet 3D návrhy produktů nebo poskytovat školení designu pro jiná oddělení ve Vaší organizaci.

Hlavní funkce

  • Efektivní tvorba designu: Produkt Design Collection obsahuje knihovnu 2D a 3D elektrických součástek, možnost přímo upravovat geometrii produktů a interaktivní výukové programy.
  • Sdílení dokumentů a dat: Collection obsahuje nástroje pro automatizaci projektové dokumentace, nativní podporu pro DWG soubory a funkci vytvářet interaktivní prohlížení výrobků.
  • Simulace produktů a hodnocení designu: Můžete spustit produktové analýzy a snížit tak potřebu fyzických prototypů a stavebních konfliktů.
  • Vizualizace a koncepční design: Můžete své produkty prezentovat pomocí real-time 3D simulací všem zúčastněným stranám.

Podpora

Tento produkt obsahuje poskytuje rozšířený přístup k technické podpoře, včetně prioritní telefonní podpory od odborníků společnosti Autodesk. Podpora k uživatelskému účtu je k dispozici na stránce Autodesk Account .

Další vzdělávací zdroje a komunitní fóra najdete na Autodesk Knowledge Network, Autodesk YouTube Channel, Autodesk University, Autodesk Sustainability Workshop a Autodesk Design Academy.

Autodesk Authorized Training Center (ATC ® ) poskytuje zpoplatněnou podporu včetně kurzů a certifikací.

Na stránkách TechSoup rovněž naleznete Často kladené dotazy s informacemi o stahování, licencování a dalšími.

Upozornění

Administrativní poplatek za produkt je nevratný a produkt nemůže být vrácen či vyměněn za jiný.

Získání (stažení) produktu?

Pokud je Vaše žádost o dar schválena, TechSoup Vám odešle zprávu s instrukcemi ke stažení a aktivaci produktu na e-mailovou adresu vaší organizace.

Detaily předplatného

Systémové požadavky

Viz Systémové požadavky na Product Design Collection , kde naleznete odkaz na systémové požadavky každého jednotlivého produktu. Každý produkt v této sadě je kompatibilní s Windows a Fusion 360 ® je také kompatibilní s Mac OS X.

Licencování

Darované předplatné umožňuje v průběhu platnosti předplatného jednomu uživateli stáhnout a používat Product Design Collection.

Pokračování předplatného po uplynutí jednoho roku

Své předplatné můžete obnovit tak, že přes TechSoup zažádáte o další roční předplatné. Žádost o další roční předplatné nepodávejte dříve, než Vám bude z aktuálního předplatného zbývat nejvýše posledních 30 dnů.

Stávající předplatitelé

Organizace, které si zakoupili produkt Autodesk přímo od společnosti Autodesk v posledních třech letech budou muset před podáním žádosti skrze TechSoup požádat o výjimku přímo společnost Autodesk. Více informací naleznete v dokumentu Autodesk - Často kladené dotazy.

Features: 

.

Requirements: 

.

TechSoup v číslech - jak už jsme pomohli?

4 872

registrovaných neziskovek

472 miliónů Kč

hodnota zprostředkovaných produktů

53 938

zprostředkovaných licencí a hardwaru