Symantec Endpoint Protection je spuštěn ve verzi 14

Hrozby, které mohou postihnout Vaše zařízení a sítě jsou stále náročnější a komplexnější. Neustále jich také přibývá. V roce 2015 Symantec zaregistroval více než 430 milionů nových malware. V průměru vznikne denně vice než jeden milion verzí malware. A není to pouze v množství. Objevuje se stále vice různých verzí a malware je pořád sofistikovanější. V současnosti jsou cílené útoky a zero day útoky dvě nejčastější a nejpokročilejší hrozby. Symantec eviduje 125% nárůst u zero day útoků; 35% nárůst u ransomware a 55% nárůst spear phising e-mailových kampaní. Zero day útoky mohou vyústit v řadu dalších útoků, neboť kdokoliv pak může snadno využít malware ke spuštění dalších škodlivých útoků. Zero day útoky jsou navíc odhaleny vždy až poté, co jsou útočníky již vypuštěny. Minulý rok jich Symantec odhalil každý měsíc deset, velké množství však ještě zůstává neobjeveno v rukách útočníků.

 

 

 

Symantec Endpoint Protection 14 zastavuje útoky bez ohledu na to, jak útočí a jakým způsobem ohrožují Vaše koncová zařízení, a implementuje silná opatření v rámci celkové ochrany napříč různými prostředími.

 1. Inteligentní ochrana proti pokročilým hrozbám
  • Ochrana Symantec se rozprostírá v rámci 175 milionů kontrolních bodů, které s velkou úspěšností detekují a blokují hrozby napříč celým řetězcem útoků.
  • Real-time paměť evidující exploity chrání Váš oblíbený software proti zero day útokům
 2. Ochrana koncového zařízení a škálované odezvy
  • Program lze nasadit napříč různými IT prostředími různých velikostí díky vysoce škálovatelné architektuře
  • Program detekuje hrozby kdekoliv a snadno se integruje s dalšími bezpečnostními produkty
  • Automatická aktualizace koncových agentů zajišťuje vždy nejaktuálnější ochranu.
 3. Poskytuje Vaší organizaci vysoce výkonné, ale zároveň snadné řešení.
  • Definice agentů a virů vyžaduje minimální využítí sítě (o 70 % méně než ve verzi SEP 12)
  • Pokročilé techniky designu a patentované cloudové vyhledávání v reálném čase poskytuje rychlejší časy skenování (o 15 % rychlejší než ve verzi SEP 12)
  • Redukuje požadavky na Vaše IT specialist díky automatizaci procesů, a šetří Vám tak čas i peníze.

Oprávněné organizace mohou žádat až o 100 licencí produktu Symantec Endpoint Protection během jednoho fiskálního roku (1. července – 30. června). Pro vice informací navštivte přímo stránku produktu.